İngiltere VizesiBilgi Bankası

İngiltere Ankara Antlaşması

İngiltere Ankara Antlaşması Hakkında Her Şey

İngiltere Ankara Antlaşması sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İzmir ve çevre illerinde yaşayan misafirlerimiz, İngiltere Ankara Antlaşması için vize başvuru işlemlerini İzmir merkezli BRS Global Vize Danışmanlık ile kusursuz bir şekilde yönetebilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

İngiltere Ankara Antlaşması Hakkında Ücretsiz Ön Danışmanlık Almak için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

İngiltere Ankara Antlaşması hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtına hızlı ulaşabilmek için aşağıdaki içindekiler tablosunu kullanabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Hakkında Genel Bilgi

İngiltere Ankara Antlaşması Hakkında Genel Bilgi

İngiltere’de yeni bir iş kurmak, mevcut bir işletme ortaklığı veya işe katılabilirsiniz. Mevcut bir kuruma dahil olabilmek için; işin yürütülmesine önemli ve aktif rol sahibi olmanız gerekiyor. Aynı zamanda çalışacağınız yerin sunduğunuz hizmet veya servislere ve ayrıca yatırımınıza ihtiyaç duymalıdır. Ankara Antlaşması’ndan yararlanarak vize başvurusu gerçekleştiren kişiler aynı zamanda aile üyelerini de, gereklilikleri yerine getirdiği takdirde İngiltere’ye götürme hakkına sahiptir.

Ankara Antlaşması’ndan yararlanarak gerçekleştirilen vize başvurusu İngiltere Çalışma vizesi başvurusu ile karıştırılmamalıdır. Bu bir çalışma vizesi değildir ve İngiltere Çalışma vizesi için danışmanlık hizmeti sağlamıyoruz.

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vizesi Nasıl Alınır?

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vizesi Nasıl Alınır?

 • İlk olarak durumunuza uygun olan gerekli evrakları hazırlamalısınız.
 • Daha sonra İngiltere (Birleşik Krallık) konsolosluğu resmi sitesi üzerinden online formu doldurmalısınız
 • Formu doldurduktan sonra ilgili başvuru merkezinden randevunuzu almanız gerekmektedir
 • Randevu günü başvuruda bizzat bulunarak biyometri işlemini tamamlamalı ve başvuru dosyanızı teslim etmelisiniz (Gerekli evrakları şahsen randevuya gitmeden taratıp sisteme yükleyebilir veya TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezinden ücretli olan tarama işlemi hizmetini satın alarak yardım alabilirsiniz.)
 • Başvuru sonrası verdiğiniz eposta adresine işlem tamamlandı bilgisini içeren eposta gelecek, işlem tamamlandığında başvuru yaptığınız yerden pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.
 • Vizeniz onaylandıktan ve 1 yıl geçtikten sonra, vizenizi 3 yıl daha İngiltere’de kalışınızı uzatmak için talepte bulunabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması için Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

İngiltere Ankara Antlaşması için Vize Başvurusu Nereden Yapılır?

Ankara Antlaşması’ndan yararlanarak gerçekleştirilen vize başvuruları İngiltere Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezleri üzerindendir. Vize başvurunuzun değerlendirme ve karar verme yetkisi yalnızca Birleşik Krallık Konsolosluğu’na aittir.

Resmi ikamet adresi fark etmeksizin başvuru sahipleri Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, İstanbul ve İzmir’de bulunan TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezlerinden gerçekleştirebilirler.

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vizesi Kaç Günde Çıkar?

ingiltere ankara antlasmasi oturum vizesi kac gunde cikar scaled

Her bir başvuru kendi durumuna göre değerlendirilir ve bu nedenle oturum vize başvuruları gibi daha uzun süreli kalışın ve farklı eylemlerin gerçekleştirilebilme hakkı verildiği için, göçmen olmayan vize başvurularından daha uzun sürede sonuçlanmaktadır.

Konsolosluğun yoğunluğuna göre İngiltere Ankara Antlaşması’ndan yararlanarak gerçekleştirilen vize başvurusu sonuçlanma süresi 3 hafta ile 12 hafta arasında değişir. Konsolosluğun ek evrak talep etmesi ya da beklenmedik gecikmeler sebebiyle bu süre daha da uzayabilmektedir.

Bildiğini üzere geçen sene İngiltere’nin vermiş olduğu kara göre Ankara Antlaşması’ndan yararlanarak gerçekleştirilecek başvurular yakın süre içinde bitecek ve bu kapsamda ki göçmenlik yasaları değişecektir. Yaklaşık son 1 aylık süreç kaldığı için vize başvurusu gerçekleştirmek isteyenlerin, durumları uygun olduğu takdirde biran önce başvurularını gerçekleştirmelidir. Bir güncelleme olmadığı takdirde başvurular 1 Ocak 2021’den itibaren yeni göçmenlik yasaları üzerinden alınmaya devam edilecektir. 1 Ocak 2021’den önce gerçekleştirilen vize başvuruları yeni göçmenlik yasalarınca değerlendirilmeyecektir.

Bu duruma istinaden BRS Global Vize Danışmanlık olarak, Ankara Antlaşması vize başvurusunun durumunuz uygun ise, Aralık 2020 içerisinde mümkün olan en yakın tarihte gerçekleştirilmesini tavsiye ediyoruz.

İngiltere Ankara Antlaşması Risk Analiz Formu

İngiltere Ankara Antlaşması Risk Analiz Formu

İngiltere Ankara Antlaşması ile vize başvurusu gerçekleştirebilmeniz için durumunuzun uygun olması gereklidir. Sizin de kendi durumunuzun uygunluğunu tespit edebilmeniz için bir form sağlıyoruz. Bu formu doldurup mail atarak bize gönderebilirsiniz. Değerlendirilmesi bir kaç gün sürebiliyor, eposta adresinize uygunluk sonucunu bir kaç gün sonra ulaştırıyoruz. Risk analizinizin sonucu uygun olarak geldikten sonra bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vize Başvurusu için Dil Şartı Aranıyor Mu?

İngiltere Ankara Antlaşması Vize Başvurusu için Dil Şartı Aranıyor Mu?

İngiltere’de uzun süre kalacağınız ve orada ticari olarak da aktif olacağınız için yapacağınız ticari faaliyete doğru orantılı olarak İngilizce dil seviyesi beklenmektedir. Minimum bir dil seviyesi bulunmadığı için bilinen her dil için mevcut tüm diplomama, sertifika vb. evrakların başvuruda dahil edilmesi hayati önem taşıyor. Hem günlük hayatınızda hem de ticari yaşantınızda dil sebebiyle herhangi bir sıkıntı yaşamayacak durumunda olmanız gereklidir.

BRS Vize ile İngiltere Ankara Antlaşması’ndan Yararlanmanın Kolay Yolu

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vizesi Danışmanlık Merkezi İzmir

Vize başvurusunun her adımında sizlere destek oluyoruz. Pasaportunuzu tekrar teslim alana kadar takibini yapıyor, konsolosluğun ek evrak talep etmesi halinde evrak temininin olabildiğince hızlı olmasını sağlayarak işlemin kısa sürede ve olumlu sonuçlanması için sizlere destek veriyoruz.

 1. Durumunuza en uygun ve en güncel İngiltere Ankara Antlaşması oturum vizesi için risk analizinizi gerçekleştiriyor uygun ve tarafınızca talep edildiğinde gerekli evrakları tarafınıza gönderiyoruz.
 2. Evraklarınız bize ulaştıktan sonra kontrolleri yapıyoruz. Hatalı ya da eksik evrak var ise düzeltilmesini sağlıyoruz.
 3. E-devletten alınacak evrakları alıyoruz, formları ve başvuru dosyanızı biz hazırlıyoruz.
 4. Çeviri gerektiren evrakların belirlenmesi ve gerekli çevirilerin yapılması konusunda yardımcı oluyoruz.
 5. Online başvurunuzu biz tamamlıyoruz.
 6. Randevunuzu alıyoruz.
 7. Vize başvuru günü TLS Contact İngiltere vize başvuru merkezinde randevuya birlikte gidiyoruz.

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vize Ücreti Ne Kadar?

İngiltere Ankara Antlaşması Oturum Vize Ücreti Ne Kadar?

Bu vize tipi diğer İngiltere vize kategorilerinden farklıdır ve farklı ödemeleri mevcuttur. Bu ödemeler kişinin durumuna göre değerlendirilerek tespit edilir. Bu sebeple başvuru kişisinin yapacağı ödemelere göre vize ücreti değişiklik göstermektedir. Sizin hazırlıklı olmanız gereken ödemeleri tespit edebilmemiz ve toplam vize ücretinin bilgisini verebilmemiz için önce risk analiz formu adımlarını tamamlamalısınız.

Yukarıda size sağladığımız İngiltere Ankara Antlaşması risk analiz formlarından word veya pdf formatından size uygun olanı indirip eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurduktan sonra [email protected] eposta adresimize göndermeniz gerekiyor. Tarafınıza uygun sonucu geldiği takdirde bizimle iletişime geçerek vize ücretini öğrenebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Call Now Button