Tüm Vizeler

İsviçre Vizesi

İsviçre Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey

İsviçre vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu sayfamız sizlere çok daha detaylı ve doğru bilgiler sunabilmek adına güncelleme aşamasındadır. Kısa bir süre için internet sitemizde İsviçre vizesi hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulamayacaksınız. Bu sebepten ötürü sizlerden özür diliyoruz.

Bununla birlikte, İsviçre vizesi sayfamızın güncellemesi tamamlanana kadar vize danışmanlarımız merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgi paylaşımı yapacaklar.

Aşağıda hizmet kapsamımızı kısaca açıkladık. Hizmet kapsamımız dahilinde bizimle iletişime geçerek İsviçre vize başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

İsviçre vize başvurusu İzmir’den gerçekleştirilemiyor. İzmir ve Ege Bölgesi’nde yaşayanlar İsviçre vize başvurusunu Ankara’dan gerçekleştirebiliyor.
  1. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, İzmir merkezli bir vize danışmanlık şirketiyiz. Ankara’daki çözüm ortaklarımız ile birlikte İzmir ve çevre illerde yaşayan misafirlerimize İsviçre vize başvurusu için hizmet vermekteyiz. Bu sebepten İzmir ve çevre illerden yaşayan misafirlerimiz bizimle iletişime geçerlerse merak ettikleri her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
  2. İsviçre turistik, ticari, aile ziyareti, dil eğitimi gibi kısa süreli (Schengen – C Tipi) vize başvurusu için hizmet vermekteyiz.
  3. İsviçre çalışma, uzun süreli eğitim (Lise ve üniversite okumak gibi), oturum hakkı, göçmenlik, evlilik gibi uzun süreli (Ulusal – D Tipi) vize başvurusu için hizmet vermemekteyiz ve bu konular hakkında bizimle iletişime geçmemenizi rica ederiz.

İsviçre Vize Başvurunuzu Bizim Desteğimiz ve Danışmanlığımız ile Birlikte Gerçekleştirmek için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button