Tüm Vizeler

Romanya Vizesi

Romanya Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey

Romanya vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu sayfamız sizlere çok daha detaylı ve doğru bilgiler sunabilmek adına güncelleme aşamasındadır. Kısa bir süre için internet sitemizde Romanya vizesi hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulamayacaksınız. Bu sebepten ötürü sizlerden özür diliyoruz.

Bununla birlikte, Romanya vizesi sayfamızın güncellemesi tamamlanana kadar vize danışmanlarımız merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgi paylaşımı yapacaklar.

Aşağıda hizmet kapsamımızı kısaca açıkladık. Hizmet kapsamımız dahilinde bizimle iletişime geçerek Romanya vize başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

  1. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, İzmir merkezli bir vize danışmanlık şirketiyiz. Bu sebepten dolayı, İzmir ve çevre illerde yaşayan misafirlerimize Romanya vize başvurusu için hizmet vermekteyiz. İzmir ve çevre illerden yaşayan misafirlerimiz bizimle iletişime geçerlerse merak ettikleri her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
  2. Romanya turistik, ticari, aile ziyareti, dil eğitimi gibi kısa süreli (C Tipi) vize başvurusu için hizmet vermekteyiz.
  3. Romanya çalışma, uzun süreli eğitim (Lise ve üniversite okumak gibi), oturum hakkı, göçmenlik, evlilik gibi uzun süreli (D Tipi) vize başvurusu için hizmet vermemekteyiz ve bu konular hakkında bizimle iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Romanya Vize Başvurusu Hakkında Ücretsiz Ön Danışmanlık Almak için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button