Tüm Vizeler

Lihtenştayn Vizesi

Lihtenştayn Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey

Lihtenştayn vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu sayfamız sizlere çok daha detaylı ve doğru bilgiler sunabilmek adına güncelleme aşamasındadır. Kısa bir süre için internet sitemizde Lihtenştayn vizesi hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulamayacaksınız. Bu sebepten ötürü sizlerden özür diliyoruz.

Bununla birlikte, Lihtenştayn vizesi sayfamızın güncellemesi tamamlanana kadar vize danışmanlarımız merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgi paylaşımı yapacaklar.

Aşağıda hizmet kapsamımızı kısaca açıkladık. Hizmet kapsamımız dahilinde bizimle iletişime geçerek Lihtenştayn vize başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

Lihtenştayn vize başvurusu İzmir’den gerçekleştirilemiyor. İzmir ve Ege Bölgesi’nde yaşayanlar Lihtenştayn vize başvurusunu Ankara’dan gerçekleştirebiliyor.
  1. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, İzmir merkezli bir vize danışmanlık şirketiyiz. Ankara’daki çözüm ortaklarımız ile birlikte İzmir ve çevre illerde yaşayan misafirlerimize Lihtenştayn vize başvurusu için hizmet vermekteyiz. Bu sebepten İzmir ve çevre illerden yaşayan misafirlerimiz bizimle iletişime geçerlerse merak ettikleri her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
  2. Lihtenştayn turistik, ticari, aile ziyareti, dil eğitimi gibi kısa süreli (Schengen – C Tipi) vize başvurusu için hizmet vermekteyiz.
  3. Lihtenştayn çalışma, uzun süreli eğitim (Lise ve üniversite okumak gibi), oturum hakkı, göçmenlik, evlilik gibi uzun süreli (Ulusal – D Tipi) vize başvurusu için hizmet vermemekteyiz ve bu konular hakkında bizimle iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Lihtenştayn Vize Başvurunuzu Bizim Desteğimiz ve Danışmanlığımız ile Birlikte Gerçekleştirmek için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button