Biz Kimiz?

BRS Global Vize Danışmanlık 2018 yılında İzmir’de olarak kurulmuş ve ağırlıklı olarak Ege Bölgesi’ne hizmet vermekte olan bir vize danışmanlık şirkettir.

Şirketimizin tam adı BRS Global Turizm Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.’dir ve BRS Global Vize Danışmanlık markası altında hizmet vermekteyiz.

Vize başvurularınızın sorunsuz, kolay geçmesi ve en üst düzey kalitede hizmet sunabilmek adına, konularında uzman çalışma arkadaşlarımız ile, üst düzey hizmet ve uygun fiyat politikası ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz vize danışmanlık hizmetlerini layığıyla yerine getirirken siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutmak gibi bir misyonu da beraberinde üstlenmiş bulunmaktayız. Bizimle çalışmanın farkını hissedecek ve bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kuruluş Amacımız

BRS Global Vize Danışmanlık markasının kurucusu olarak, farklı amaçlarla birçok ülkede bulundum. Bu seyahatlerimde benim gibi bir çok Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının da yurt dışına sıklıkla çıktığını fark ettim. Bu kişilerle görüşmelerimde vize işlemlerinin herkesin ortak problemi olduğunu gördüm.

Türkiye’ye döndüğümde vize işlerini detaylı bir şekilde araştırdım. Bu araştırmalarımda fark ettiğim, iyi şirketlerin yanında işini iyi yapmayan ya da dolandırıcı bir çok firma olduğunu keşfettim. Herkesin de zamanı, bilgisi olmadığı için ya da bu işi riske atmamak adına bir firma ile çalışıyorlar ve sonunda mağduriyet yaşıyorlar. Bunun sonucunda BRS Global Vize Danışmanlık markasını yarattım.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak vize işlemleri konusunda amacımız siz değerli misafirlerimize uygun fiyat politikamız ile en üst düzey kalitede hizmet vermektir. Ekibim ve ben vize işlemleri konusunda artık hiç kimsenin sorun yaşamaması için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Genç ve dinamik kadromuz ile kuruluşumuzdan bugüne kadar yüksek başarı oranımız ile vize sürecini, her bir misafirimizin durumuna özel yaklaşımlar ve çözümler ile yürütmekteyiz. Her bir misafirimizin hayallerini gerçekleştirmek yolunda olumsuz sonuç almadan ilerleme hedefindeyiz. Sektörümüzün öncüsü olma yolunda siz değerli misafirlerimizin de destekleri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Vize danışmanlık hizmetindeki anti-profesyonel yaklaşımları ortadan kaldırarak, bu süreci olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak adına hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Her bir misafirimize süreç içerisinde özenle yaklaşarak, kişiye özel sunduğumuz çözümler ile süreci kolaylaştırıyoruz.

BRS Vize tarafından size özel olarak hazırlanan evrak listesindekileri bize ilettiğiniz takdirde, vize işlemleriniz siz hiç yorulmadan tarafımızca tamamlanmaktadır. Bu süreçte yorulmamanız ve zaman kaybı yaşamamanız adına yapılması gereken her işlemi gerçekleştirmekteyiz ve size kalan sadece seyahatinizin tadını çıkarmak olacaktır.

Şirket Bilgileri

Şirket İsmi: BRS Global Turizm Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Vergi Dairesi: Konak V.D.

Vergi Numarası: 1871141427

Mersis: 0187114142700001

Türsab Acenta Ünvanı: PANBU GLOBE TURİZM

Türsab Belge No: 14276

Banka Hesabımız:

Hesap İsmi: BRS Global Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

IBAN: TR59 0011 1000 0000 0078 5286 09

Banka adı: QNB Finansbank

Başa dön tuşu
Call Now Button