Tüm Vizeler

Mısır Vizesi

Mısır Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey

Mısır vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu sayfamız sizlere çok daha detaylı ve doğru bilgiler sunabilmek adına güncelleme aşamasındadır. Kısa bir süre için internet sitemizde Mısır vizesi hakkında merak ettiğiniz bilgileri bulamayacaksınız. Bu sebepten ötürü sizlerden özür diliyoruz.

Bununla birlikte, Mısır vizesi sayfamızın güncellemesi tamamlanana kadar vize danışmanlarımız merak ettiğiniz konular hakkında sizlere bilgi paylaşımı yapacaklar.

Aşağıda hizmet kapsamımızı kısaca açıkladık. Hizmet kapsamımız dahilinde bizimle iletişime geçerek Mısır vize başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

Mısır vize başvurusu İzmir’den gerçekleştirilemiyor. İzmir ve Ege Bölgesi’nde yaşayanlar Mısır vize başvurusunu İstanbul ve Ankara’dan gerçekleştirebiliyor.
45 yaş üstü kişilerin Mısır vize başvurusu ortalama 5-8 iş gününde sonuçlanır. 45 yaş altı kişilerin vize başvuruları ise 2-4 ay sürebilmektedir. Bu süreçte pasaportunuzu teslim alabilir ve konsolosluk talep ettiğinde tekrar iletebilirsiniz. Bu gecikmelerden dolayı da ücretli otel ya da uçak bileti rezervasyonu kesinlikle yapmamanızı öneriyoruz.
  1. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, İzmir merkezli bir vize danışmanlık şirketiyiz. İstanbul ve Ankara’daki çözüm ortaklarımız ile birlikte İzmir ve çevre illerde yaşayan misafirlerimize Mısır vize başvurusu için hizmet vermekteyiz. Bu sebepten İzmir ve çevre illerden yaşayan misafirlerimiz bizimle iletişime geçerlerse merak ettikleri her konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.
  2. Mısır turistik, ticari, aile ziyareti, dil eğitimi gibi kısa süreli (Schengen – C Tipi) vize başvurusu için hizmet vermekteyiz.
  3. Mısır çalışma, uzun süreli eğitim (Lise ve üniversite okumak gibi), oturum hakkı, göçmenlik, evlilik gibi uzun süreli (Ulusal – D Tipi) vize başvurusu için hizmet vermemekteyiz ve bu konular hakkında bizimle iletişime geçmemenizi rica ederiz.

Mısır Vize Başvurusu Hakkında Ücretsiz Ön Danışmanlık Almak için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

2 Yorum

    1. Merhaba, Türkiye’nin tüm şehirlerinden Mısır vizesi için başvuru kabul ediyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button