Tüm Vizeler

Dubai Vizesi

Dubai Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey

Dubai vizesi sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

İnternet sitemiz içerisinde Dubai vize başvuru işlemleri hakkında aradığınız birçok sorunun yanıtını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

Dubai vizesi (Birleşik Arap Emirlikleri vizesi) başvuru işlemlerini BRS Global Vize Danışmanlık ile gerçekleştirebilir, 1-3 gün içerisinde Dubai vizesi alabilirsiniz. Bizim aracılığımız ile alacağınız Dubai vizesi, Dubai ile gerçekleştirmiş olduğumuz anlaşmalar ile birlikte tamamen şirketimizin sorumluluğu ve garantisi altındadır.

Dubai (BAE) Vize Başvurunuzu Bizim Desteğimiz ve Danışmanlığımız ile Birlikte Gerçekleştirmek için;

>>Hemen Bizimle İletişime Geçin<<

Dubai (BAE) vizesi hakkında merak ettiğiniz soruların yanıtına hızlı ulaşabilmek için aşağıdaki içindekiler tablosunu kullanabilirsiniz.

İçindekiler Tablosu

Dubai Vizesi Hakkında Genel Bilgi

Dubai Vizesi İzmir

Size burada ilk belirtmek istediğimiz konu Dubai vizesi olarak adlandırılan vize aslında Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesidir. Dubai vizesi denmesinin asıl sebebi de, Türkiye’den Birleşik Arap Emirlikleri’ne seyahat edenlerin genel olarak Dubai’ye gitmesinden kaynaklıdır. Bu sebepten ötürü, genel olarak Dubai vizesi olarak adlandırılmaktadır.

Birleşik Arap Emirlikleri’ne seyahat etmek isteyen isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve  Husisi (Yeşil) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak şartı ile vizeden muaftır.

Dubai vizesi başvuru işlemleri online sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Alacağınız vize A4 formatında elektronik bir vizedir. Size vizeyi e-posta ya da whatsapp üzerinden iletiyoruz. Size göndermiş olduğumuz bu belge Elektronik Dubai vizesidir. Bu vizenizin çıktısı ve pasaportunuz ile birlikte Birleşik Arap Emirlikleri’ne seyahat edebilirsiniz.

Dubai vizesi ile vizenin basıldığı günden itibaren 58 gün içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapabilirsiniz (Dubai vize başvurunuzu seyahate 15-20 gün kala gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.).

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 7 emirlikten oluşmaktadır. Bunlar;  Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü’l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn’dir. Almış olduğunuz Dubai yani Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesi ile tüm bu emirliklere giriş yapabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesi geçerlilik süresini aşanlar para cezasına çarptırılır. Bu sebepten dolayı vize geçerlilik süreniz dolmadan Birleşik Arap Emirliklerinden ayrılmanızı tavsiye ederiz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için hizmet vermekteyiz. Ofisimiz İzmir‘de bulunmaktadır. Bununla birlikte, Dubai vizesinin elektronik bir vize olması sayesinde, Dünya’nın neresinde olursanız olun bizim aracılığımız ile Dubai vizesi alabilirsiniz.


Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Vize Ücreti Ne Kadar?

Dubai Vize Ücreti Ne Kadar?

Aşağıda Dubai vizesi ücret tablosu paylaşılmıştır.

Vİze Geçerlilik Süresi Dubaİ (BAE) Vize Ücreti (Sigortasız Fiyatlar) Dubaİ (BAE) Vize Ücreti (Sigorta Dahil Fiyatlar)
30 Gün Tek Giriş 130 $ 140 $
60 Gün Tek Giriş 200 $ 220 $
30 Gün Çok Giriş 260 $ 280 $
60 Gün Çok Giriş 340 $ 370 $
30 Günlük Tek Giriş Çocuk (0-17) (Aile başvurularında geçerlidir.) 100 $ 110 $
60 Günlük Tek Giriş Çocuk (0-17) (Aile başvurularında geçerlidir.) 140 $ 160 $
60 – 69 Yaş Arası – 30 Gün Tek Giriş 130 $ 170 $
70 – 74 Yaş Arası – 30 Gün Tek Giriş 130 $ 190 $
75 – 80 Yaş Arası – 30 Gün Tek Giriş 130 $ 220 $
 • Dubai (BAE) vize başvurusu yaparken ya da sınır geçişlerinde Seyahat sağlık sigortası artık zorunlu değildir. (Bazen sınır geçişinde ya da uçağa binerken memurlar seyahat sağlık sigortasını sorabilmekte ve talep edebilmektedir). Sınırda sorulabilme ihtimallerine karşın ya da kendi isteğiniz doğrultusunda sigorta dahil olarak da vize başvurusunda bulunabilirsiniz
 • Yukarıda paylaşılan Dubai vize fiyatlarının tamamı faturalı (KDV dahil) fiyatlardır ve fatura için ekstra bir ücret talep edilmeyecektir.

>>Dubai Vizenizi Bizim Aracılığımız ile Almak için Bizimle İletişime Geçiniz<<


Dubai Vizesi (Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi) için Gerekli Evraklar

Dubai Vizesi için Gerekli Evraklar

Dubai vizesi almak için gerekli evraklar aşağıda listelenmiştir. Aşağıdaki evrakları iletişim sayfamız içerisindeki whatsapp hattımıza ya da mail adresimize gönderilebilirsiniz. Orijinallerinin bize ulaşmasına gerek yoktur.

1. Pasaport Görüntüsü

Pasaportunuzun kimlik bilgileri içeren kısmın görüntüsü. Kaliteli bir şekilde fotoğrafı çekilmiş ya da taranmış olmalı (Taratılması tercih edilir). (Pasaportun geçerlilik süresi seyahatin bitiş tarihinden itibaren 6 ay geçerli olmalı).

2. Fotoğraf

Biyometrik ya da vesikalık olmak sureti ile, kaliteli bir şekilde taratarak ya da arka fon beyaz olmak sureti ile kaliteli bir fotoğraf çekerek bize iletmeniz yeterlidir. Mümkünse fotoğraf çektirdiğiniz fotoğrafçıdan bize whatsapp ya da mail yolu ile iletirseniz fotoğraf görüntüsü daha net olacaktır.

3. Dubai Vize Ücreti Ödeme Dekontu

Dubai vize ücreti ödemesi İzmir’deki ofisimizden nakit olarak gerçekleştirilebilir. İzmir’e ofisimize gelemeyecek kişiler şirket banka hesabımıza vize ücretini ödeyebilirler. Havala/EFT ile ödeme yapacaklar için vize ücreti güncel kur üzerinden TL olarak ödenmelidir. Açıklama kısmına İsim Soyisim – Dubai ve istenen vize süresi ve giriş süresi yazılmalıdır. Örn: İsim ve Soyisminiz – Dubai – 1 Ay – Tek Giriş şeklinde.

Banka Hesabımız:

Hesap İsmi: Brs Global Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi

IBAN: TR59 0011 1000 0000 0078 5286 09

Banka adı: QNB Finansbank

4. 18 Yaşından Küçükler için Ek Belgeler

18 yaşından küçük başvuru sahipleri için anne ve babasının e-devletten alınmış tam vukuatlı nüfus kayıt örneği istenmektedir. Bazı zamanlarda çocuğa ait nüfus müdürlüğünden alınmış nüfus kayıt örneği de istenebilmektedir.

5. Aile Başvuruları için Gerekli Evraklar

1.Pasaport.(Net ve okunaklı)
2.Fotoğraf.(1 adet vesikalık veya biometrik)
3.Evlilik cüzdanı.(1. ve 2. sayfası)
4.Nüfus kayıt örneği.
5.Talep edilmesi durumunda bebek/çocuk için doğum sertifikası.


Dubai Vizesi Kategorileri

Dubai Vizesi Kategorileri

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri)’ye turistik, ticari, fuar, konferans, aile ya da arkadaş ziyareti maksadıyla seyahat edecekseniz almanız gereken vize tipinde ve gerekli evraklarda herhangi bir fark bulunmamaktadır. Birleşik Arap Emirlikleri’nde 60 güne kadar kalış sürelerinde tek tip vize alarak seyahat edebilirsiniz. Aşağıda bizim aracılığımız ile alabileceğiniz vize kategorileri listelenmiş durumdadır.

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Turistik Vize / Turist Vizesi

Dubai Turistik Vize

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE)’nin bir emirliği olan Dubai, dünyanın en popüler turizm şehirlerindendir. Türkiye’de kış yaşanırken Dubai’de hava oldukça sıcaktır. Bu sebeple Dubai, özellikle Ekim – Nisan aylarında çok sayıda Türk, Avrupa ve Amerika’lı turistlerin akınına uğramaktadır.

Türkiye’de insanların üşüdüğü zamanlarda siz Dubai’de denize girebilir, güneşlenebilir ve çölde safari yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş konusunda Dubai çok popüler bir şehirdir. Dünyanın en büyük alışveriş merkezi The Dubai Mall’da Türkiye’de bulamayacağınız birçok ürünü bulabilirsiniz. Özel üretim kozmetik, giyim ve teknolojik ürünler The Dubai Mall’da sergilenmektedir. Aynı zamanda Dubai’deki teknolojik ürünler Türkiye’den daha ucuzdur.

Dubai’ye En’lerin şehri denilmektedir. En’lerin şehri Dubai’de dünyanın en büyük alışveriş merkezi, en büyük şişme su parklı, en büyük gökteleni gibi birçok ”en”i bulabilirsiniz.

Tüm bu sebeplerden dolayı, Dubai aile ya da arkadaşlar ile birlikte ya da tek başınıza tatil yapmak, turistik aktiviteler gerçekleştirmek ve alışveriş yapmak amacıyla ziyaret edebileceğiniz muhteşem şehirlerden biridir.

Dubai’de yaşayabileceğiniz tüm bu turistik deneyimler için ihtiyacınız olan Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Turistik Vize / Turist Vizesi almak çok kolay ve hızlıdır. Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Turistik Vize / Turist Vizesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri ) Ticari Vize ve Fuar Vizesi

Dubai Ticari Vize ve Fuar Vizesi

Dubai son yıllarda ticari anlamda kendini çok geliştirmiş bir şehir konumuna gelmiştir ve dünyaca ünlü birçok firma Dubai’de ofisler açmıştır. Bununla birlikte Dubai, dünyanın en büyük fuarlarına, konferanslarına ve organizasyonlarına ev sahipliği yapmaya başlamıştır.

Dubai’de her sene birçok fuar, konferans ve organizasyon düzenlenmeye başlamıştır. Dubai’de her sene sağlık/medikal, eğitim, inşaat, mobilya, gıda, elektronik fuarları gibi birçok fuar düzenlenmektedir.

Dubai’ye yeni iş birlikleri kurmak, ticari ilişkileri tazelemek, düzenlenen fuar, konferans ya da organizasyonlara katılmak için ihtiyacınız olan Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Ticari Vize ve Fuar Vizesi almak çok kolay ve hızlıdır. Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Ticari Vize ve Fuar Vizesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Dubai Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi

Dubai’de yaşayan aile, akraba ya da arkadaşlarınız ziyaret etmek amacıyla Dubai’ye seyahat etme düşünceniz var ise bir davetiye almanız gerekmiyor. Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz üzere sadece pasaport görüntüsü ile Dubai vizesi alarak yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Dubai’de yaşayan yakınlarınızı ziyaret etmek için ihtiyacınız olan Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) aile ve arkadaş ziyareti vizesi almak çok kolay ve hızlıdır. Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) aile ve arkadaş ziyareti vizesi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Dubai Vizesi Hakkında Merak Edilen Diğer SorularDubai Vizesi Hakkında Merak Edilen Diğer Sorular

Dubai vizesi hakkında aklınıza takılabileceğini düşündüğümüz diğer tüm soruları burada topladık. Bu sorular dışında bir sorunuz olursa bu sayfanın en altında yorum ile bize iletmenizi rica ederiz ki aynı soruyu merak edebilecek diğer kişiler de bu soruların cevaplarını bulabilsinler.

Dubai'ye Seyahat Kısıtlamaları Kalktı Mı?

7 Eylül 2021 tarihi itibari ile Dubai (BAE)’ye olan seyahat kısıtlamaları kaldırılmıştır. Artık herkes Dubai vizesi alabilir ve Dubai’ye seyahat edebilir.

Dubai Vizesi ve Dubai'ye Seyahat Etmek için Sigorta Gerekli Mi?

Pandemi süresince Dubai’den kesilmiş Covid-19 teminatı içeren seyahat sağlık sigortası zorunluydu. Artık böyle bir zorunluluk bulunmamakta olup bu durum tamamen isteğe bağlıdır. Bununla birlikte hala sınır geçişinde ya da uçağa binerken memurlar seyahat sağlık sigortasını sorabilmekte ve talep edebilmektedir.

Dubai'ye Gitmek için Aşı Zorunluluğu Var Mı?

Dubai seyahatleri için şuan aşı zorunluluğu yoktur.

Dubai'ye Girişlerde PCR Zorunluluğu Var Mı?

Dubai’ye girişlerde PCR zorunluluğu vardır. Dubai’ye gitmeden 72 saat önce test yaptırmış olmanız ve negatif sonucu sunmanız gerekli. Aynı zamanda Dubai’ye girişlerde Dubai makamlarınca hızlı PCR testi de yapılmaktadır.

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Dubai vizesi genellikle 1-2 iş gününde çıkar. Ancak Dubai makamları Cuma günleri çalışmamakta Cumartesi günleri de yarım gün çalışmaktadır.

Dubai Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vize başvurusunu şahsi olarak yapmanız mümkün değildir. Bunun için yetkilendirilmiş acentalar kullanmak zorundasınız. Burada tek dikkat etmeniz gereken güvenilir bir firma ile çalışmanız ve bir mağduriyet yaşamamız olacaktır. Bu sebepten dolayı çalışacağınız firmayı iyi araştırmanızı öneriyoruz.

Dubai vizesi almak gerçekten çok kolaydır. Dubai vizesi pasaportunuza baskı yapılmaz, A4 şeklinde bir özel kağıttır ve üzerindeki kod sizin vizeniz yerine geçer. Dubai’ye girerken size vermiş olduğumuz vizeyi pasaportunuzun arasında tutmanız yeterli olacaktır. Bu sebepten dolayı bize pasaportunuzu teslim etmenize de gerek yoktur ve tüm işlemler online olarak tamamlanmaktadır. Tek ihtiyacımız olan pasaportunuzun kimlik bilgileri içeren kısmın kaliteli görüntüsüdür ve 1 iş gününde Dubai vizesi elinizde olacaktır.

Bir işinizin olmasına ya da bankada paranızın olmasına gerek yoktur. Herkes kolay bir şekilde Dubai vizesi (BAE vizesi) alabilir. Schengen, Amerika ya da İngiltere vizesi gibi birçok evrak sunmanız da gerekmiyor ayrıca işlem süresi de çok kısadır. Banka hesaplarınızı, iş yeri evrakları sunmanızı, gelir kaynakları göstermenizi istemiyoruz.

Dubai vize başvurusu aracı firma olmadan yani şahsen yapılamamaktadır. Sadece bu konuda hizmet veren firmalar aracılığı ile Dubai vize başvurusu gerçekleştirilebiliyor.

Dubai Vize Başvurusu için Parmak İzi Vermek Gerekir Mi?

Dubai vize başvurusu elektronik sistem üzerinden yapıldığından ve sonunda yine elektronik vize aldığınız için, Dubai vize başvurusu için parmak izi vermenize gerek yoktur.

Dubai Vize Başvurusu için Konsolosluğa Gitmek Gerekir Mi?

Dubai vize başvurusu için konsolosluğa gitmeniz gerekmez. Hatta, Dubai konsolosluğundan dubai vize başvurusu yapılamıyor. Dubai vizesi almak için Türkiye’den bir firmanın size referans ve garantör olması gereklidir. Burada biz size referans ve garantör oluyoruz.

60 Gün Üzeri Dubai Vizesi (Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi) Nasıl Alınır?

60gün üzeri Dubai vizesi (Birleşik Arap Emirlikleri vizesi) oturum vizesi olarak geçmektedir. Bu vizeler, Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışmak, eğitim görmek, evlenmek ve sürekli Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşamak içindir. Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai oturum vizesi olarak adlandırılmaktadır. 60 gün üzeri vize başvurusu Türkiye’den gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemler sadece Birleşik Arap Emirlikleri’nden gerçekleşmektedir.

Dubai Yeşil Pasaporta Vize İstiyor Mu?

Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu? Cevap, hayır istemiyor. Bu konuda güncel bilgiye dış işleri bakanlığının sitesinden ulaşabilirsiniz. Şuan için bu konudaki güncel bilgi aşağıdaki gibidir. Zaman içerisinde bir değişiklik olursa sitemizdeki bilgileri güncellemeye özen göstereceğiz.

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri): Umuma Mahsus Pasaport (Bordo pasaport) hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik (Siyah pasaport), Hizmet (Gri pasaport) ve Hususi Pasaport (Yeşil pasaport) sahipleri ise, Birleşik Arap Emirlikleri’ne yapacakları 90 güne kadar olan seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai Vizesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dubai vizesi alırken temel olarak iki konuya dikkat etmelisiniz. Bunlardan birincisi güvenilir bir şirket ile çalışmaktır. Birçok firma Dubai vizesi konusunda hizmet vermektedir. Daha önce sıklıkla insanların dolandırıldıkları haberlerini aldık ve almaya da devam ediyoruz.

İkinci dikkat etmeniz konu ise vizenizi aldıktan sonra bu süreyi aşmamanız yönündedir. Dubai bu konuda çok serttir ve affı yoktur. Vize sürenizi bir gün dahi geçerseniz ciddi maddi yaptırımlar uygulamaktadır. Bu sebepten ötürü vize sürenizi doldurmadan muhakkak Dubai’den ayrılmış olmanız gerekmektedir.

Dubai Vize Başvurusu Red ile Sonuçlanma Durumunda Ne Yapmalıyım?

Dubai vize başvurusu sonucunda firma olarak şimdiye kadar hiçbir red ile karşılaşmadık. Dubai vize başvurusu sonucunun red olması sizin sicil kaydınızda bir sorun ya da yurt dışı çıkış yasağınız varsa olduğu söylenmektedir. Dubai vize başvurusu sonucunun red olması durumunda itiraz hakkınız yoktur ve vize ücreti iade edilmez.

18 Yaşından Küçükler için Dubai Vizesi Prosedürleri

18 yaşından küçükler eğer tek başına Dubai’ye seyahat edecekse anne ve baba tarafından imzalanmış noter onaylı muvafakatname sunmalıdır. Eğer anne ve babası ile birlikte seyahat edecekse anne ve babanın pasaportu ve nüfus kayıt örneği sunulmalıdır. Anne ya da babadan sadece biri ile seyahat etmesi durumunda birlikte seyahat etmeyen kişinin noter onaylı muvakafatnamesi gereklidir. 18 yaşından küçük bireyler için Dubai vize ücreti yetişkinler ile aynıdır.

Türkiye'de Bir İşi Olmayan, Sabit Geliri Bulunmayan ve Bankada Para Gösteremeyenler Dubai Vizesi Alabilir Mi?

Dubai vize başvurusu için çalışma, gelir ve finansal evraklar sunulmuyor. Yani çalışmıyor olmanız, sabit gelirinizin olmaması ya da bankada para göstermemeniz Dubai vizesi almanıza engel değildir. Bu durumlarda da kolaylıkla Dubai vizesi alabilirsiniz. Bazı ülke başvurusunda bu evrakların istenmesinin sebebi ülkede kaçak kalmayacağınızdan emin olmaları içindir. Dubai konusuna gelirsek, Dubai kaçak kalanlara diğer ülkelerde olduğu gibi yumuşak davranmaz. Dubai’de kaçak kalmanız durumunda ciddi para ve hukuki ceza ile karşılaşırsınız. Bu sebepten Dubai’de kimse kaçak olarak kalmak istemez.

Abu Dhabi bildiğiniz üzere Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkentidir. Bununla birlikte, Abu Dhabi vizesi diye bir vize yoktur. Dubai mantığında, Birleşik Arap Emirlikleri olarak değil de Abu Dhabi vizesi ismi ile bahsedilmesinden kaynaklı Abu Dhabi vizesi ismini duymuşsunuzdur.

Dubai (BAE) Vizesi ile Hangi Emirliklere Giriş Yapılabilir?

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) 7 emirlikten oluşmaktadır. Bunlar; Abu Dabi, Dubai, Acmen, Fuceyra, Re’sü El Hayme, Eş Şarika ve Ummu El Gayevin. Federe’dir. Almış olduğunuz Dubai yani Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) vizesi ile tüm bu emirliklere giriş yapabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosluk ve Büyükelçilik İletişim Bilgileri

Birleşik Arap Emirlikleri Ankara Büyükelçiliği

Adres: İlkbahar Mahallesi, Medine Müdafii Caddesi, Fahrettin Paşa Sokak No:13, 06550 Çankaya/Ankara

Telefon: (0312) 490 14 14

Birleşik Arap Emirlikleri İstanbul Başkonsolosluğu

Adres: Konaklar Mahallesi, Meşelik Sk. No:11, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Telefon: (0212) 317 92 57


Yorumlar

8 Yorum

 1. 1 ay sonra Dubai’ye gitmeyi düşünüyorum. Ne zaman Dubai vize başvurusu yapmam gerekiyor?

  1. Merhaba, Dubai vizesi geçerlilik süresi 3 aydır. Dubai’de kalış süresi ise Dubai’ye giriş yaptıktan sonra başlar. Bu sebepten ötürü, şuan Dubai vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Mesai saatlerimiz içinde bize telefon ya da whatsapp üzerinden (https://www.brsvize.comiletisim/) ulaşırsanız size yardımcı olabiliriz.

 2. Merhaba ,
  Dubai Vizesi aldığımda diğer Arap ülkelerine giriş yapabiliyor muyum ?

  1. Merhaba, Dubai vizesi ile sadece Birleşik Arap Emirlikleri içerisindeki Emirlikler’e seyahat edebilirsiniz. Bu emirlikler; Abu Dabi, Dubai, Acman, Füceyre, Resü’l-Hayme, Şarika ve Ummül-Kayveyn’dir. Dubai vizesi ile, Birleşik Arap Emirlikleri dışındaki diğer Arap ülkelerine seyahat edemezsiniz.

 3. Eşim ve 18 yaş altı kızım pasaportları hazır kızımın gitmesi için vize işlemlerimizde gereken evraklar nelerdir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Call Now Button