Dubai Vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

0
Detaylı Bilgi Almak İstiyorum
Ad Soyad*
Email Adresi*
Telefon Numarası*
Planlanan Tarih*
Kişi Sayısı*
Mesajınız*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

581

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Uygun Fiyat
 • Profesyonel Danışman Kadrosu
 • Yüksek Başarı Oranı
 • Hızlı ve Kolay Vize Süreci

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize yazmaktan veya aramaktan çekinmeyin. Uzman ve deneyimli danışman kadromuz ile size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

0232 503 41 11

[email protected]

Summary
Dubai Vizesi- Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Başvuru İşlemleri
Service Type
Dubai Vizesi- Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Başvuru İşlemleri
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Türkiye, Turkey
Description
Dubai vizesi- Birleşik Arap Emirlikleri vizesi için gerekli evraklar, vize başvurusu ve işlemleri, online dubai vizesi, express dubai vizesi, başvuru formu, vize ücreti, nasıl ve nereden alınır, kimler alabilir, kaç günde çıkar? Tüm bu soruların cevapları için internet sitemizi ziyaret edin.

Dubai Vizesi - Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi

Dubai Vizesi - Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Başvuru İşlemleri Hakkında Her Şey
Dubai vizesi almak için profesyonel destek

Genel Bilgi

Dubai Vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi başvurularınızı BRS Global Vize Danışmanlık ile gerçekleştirebilir,  1-3 gün içerisinde vizenizi alabilirsiniz.

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, ofisimiz İzmir‘de bulunmaktadır. Ancak Dünya’nın herhangi bir yerinde dahi  olsanız bizim aracılığımız ile Dubai vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri vizesi alabilirsiniz. 

Dubai Vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi başvuruları online sistem üzerinden ve gerçekleştirilmektedir. Alacağınız vize elektronik A4 formatında bir vizedir. Size vizeyi e-posta ya da whatsapp üzerinden iletiyoruz. Vizenizin çıktısnı alarak pasaportunuzun arasına iliştirerek Birleşik Arap Emirliklerine seyahat edebilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri 7 emirlikten oluşmaktadır. Bunlar; Abu Dabi, Dubai, Acmen, Fuceyra, Re’sü El Hayme, Eş Şarika ve Ummu El Gayevin. Federe’dir. Almış olduğunuz Dubai yani Birleşik Arap Emirlikleri vizesi ile tüm bu emirliklere giriş yapabilirsiniz.

Bu sayfa içerisinde aşağıdaki tüm soruların cevaplarını bulacaksınız.

Dubai vizesi için gerekli evraklar nelerdir , Dubai vize ücreti ne kadar, Dubai vizesi nasıl alınır, nereden alınır, Dubai vize başvurusu ve işlemleri nasıl yapılır? Kimler Dubai vizesi alabilir, Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu, Dubai vize başvurusunda önemli noktalar ve vize başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, Dubai vizesi kaç günde çıkar?

**Önemli: Dubai Vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi ile vizenin basıldığı günden itibaren 60 gün içerisinde Birleşik Arap Emirlikleri’ne giriş yapabilirsiniz.

**Önemli: BRS Global Vize Danışmanlık olarak, sadece Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için hizmet vermekteyiz.

**Önemli: Birleşik Arap Emirlikleri vizesinin geçerlilik süresini aşanlar 3000 USD para cezasına çarptırılır. Bu sebepten dolayı vize geçerlilik süreniz dolmadan Birleşik Arap Emirliklerinden ayrılmanızı tavsiye ederiz.

Dubai - Birleşik Arap Emirlikleri Vize Ücreti

Kalış Süresi Giriş Sayısı Vize Sonuçlanma Süresi Vize Ücreti
30 Gün Tek Giriş 1 – 3 Gün 105 USD
30 Gün Çok Giriş 1 – 3 Gün 280 USD
90 Gün Tek Giriş 1 – 3 Gün 280 USD
90 Gün Çok Giriş 1 – 3 Gün 600 USD

**Not: Yukarıdaki ücretlere KDV dahildir.

**Not: Vize ücreti ofisimize gelerek nakit olarak ya da güncel kur üzerinden TL olarak şirket hesap numaramıza ödenebilir.

Dubai Vizesi - Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi için Gerekli Evraklar

1- Pasaport Görüntüsü

Pasaportunuzun kimlik bilgileri içeren kısmın görüntüsü. Kaliteli bir şekilde fotoğrafı çekilmiş ya da taranmış (Taratılması tercih edilir) olmalı. Pasaport görüntüsü iletişim sayfamız içerisindeki whatsapp hattımıza ya da mail adresimize gönderilebilir. 

2- Fotoğraf

Bazı zamanlarda konsolosluk fotoğraf istemektedir. Elinizde fotoğrafınız varsa, kaliteli bir şekilde taratarak ya da arka fon beyaz olmak sureti ile kaliteli bir fotoğraf çekerek bize iletmeniz. Fotoğraf görüntüsü iletişim sayfamız içerisindeki whatsapp hattımıza ya da mail adresimize gönderilebilir. 

3- Birleşik Arap Emirlikleri Vize Başvurusu ve Aracılık Sözleşmesi

Birleşik Arap Emirliklerinde vize geçerlilik sürenizden fazla kalmanız halinde 3000 USD para cezası ödemek zorundasınız. Bu sebepten dolayı aşağıdaki sözleşmeyi doldurup, imzalayıp bize göndermelisiniz. Sözleşme görüntüsü iletişim sayfamız içerisindeki whatsapp hattımıza ya da mail adresimize gönderilebilir. 

**Önemli: Formu doldurup ve imzalayıp tarafımıza iletmeyen kişilerin vize başvuruları gerçekleştirilmez.

4- Vize Ücretinin Ödenmesi

Vize ücreti İzmir’deki ofisimizden nakit olarak gerçekleştirilebilir. İzmir’e ofisimize gelemeyecek kişiler şirket banka hesabımıza vize ücretini ödeyebilirler. Vize ücreti güncel kur üzerinden TL olarak ödenmelidir. Açıklama kısmına İsim Soyisim – Dubai ve istenen vize süresi ve giriş süresi yazılmalıdır. Örn: BRS Global – Dubai – 1 Ay – Tek Giriş şeklinde.

Banka Hesabımız:

Hesap İsmi: Brs Global Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi (”BRS Global” yazmanız yeterli oluyor)

IBAN: TR59 0011 1000 0000 0078 5286 09

Banka adı: QNB Finansbank

Dubai Vizesi - Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Nasıl Alınır?

Dubai vize başvurusunu şahsi olarak yapmanız mümkün değildir. Bunun için yetkilendirilmiş acentalar kullanmak zorundasınız. Burada tek dikkat etmeniz gereken güvenilir bir firma ile çalışmanız ve bir mağduriyet yaşamamız olacaktır. Bu sebepten dolayı çalışacağınız firmayı iyi araştırmanızı öneriyoruz.

Dubai vizesi almak gerçekten çok kolaydır. Dubai vizesi pasaportunuza baskı yapılmaz, A4 şeklinde bir özel kağıttır ve üzerindeki kod sizin vizeniz yerine geçer. Dubai’ye girerken size vermiş olduğumuz vizeyi pasaportunuzun arasında tutmanız yeterli olacaktır. Bu sebepten dolayı bize pasaportunuzu teslim etmenize de gerek yoktur ve tüm işlemler online olarak tamamlanmaktadır. Tek ihtiyacımız olan pasaportunuzun kimlik bilgileri içeren kısmın kaliteli görüntüsüdür ve 1 iş gününde Dubai vizesi elinizde olacaktır.

Bir işinizin olmasına ya da bankada paranızın olmasına gerek yoktur. Herkes kolay bir şekilde Dubai vizesi alabilir. Schengen, Amerika ya da İngiltere vizesi gibi birçok evrak sunmanız da gerekmiyor ayrıca işlem süresi de çok kısadır. Banka hesaplarınızı, iş yeri evrakları sunmanızı, gelir kaynakları göstermenizi istemiyoruz.

90 Gün Üzeri Dubai Vizesi - Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi Nasıl Alınır?

90 gün üzeri Dubai vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri vizesi oturum vizesi olarak geçmektedir. Bu vizeler, Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışmak, eğitim görmek, evlenmek ve sürekli Birleşik Arap Emirlikleri’nde yaşamak içindir. Birleşik Arap Emirlikleri – Dubai oturum vizesi olarak adlandırılmaktadır. 90 gün üzeri vize başvurularını Türkiye’den gerçekleştiremezsiniz. Bu işlemler sadece Birleşik Arap Emirlikleri’nden gerçekleşmektedir.

90 gün üzeri Dubai vizesi – Birleşik Arap Emirlikleri vizesi almak için 30 günlük ve tek girişli bir vize alarak Birleşik Arap Emirlikleri’ne gitmeli ve işlemlere orada devam etmelisiniz. 30 gün içerisinde vizenizi oturum vizesine çevirerek Birleşik Arap Emirlikleri oturum vizesi alabilirsiniz.

**Not: BRS Global Vize Danışmanlık olarak; iş bulma, işe yerleştirme, eğitim kurumu bulma ve göçmenlik işlemleri konusunda hizmet vermemekteyiz.

Dubai Yeşil Pasaporta Vize İstiyor Mu?

Dubai yeşil pasaporta vize istiyor mu? Cevap, hayır istemiyor. Bu konuda güncel bilgiye dış işleri bakanlığının sitesinden ve buradan ulaşabilirsiniz. Şuan için bu konudaki güncel bilgi aşağıdaki gibidir (Tarih: 13.10.2019). Zaman içerisinde bir değişiklik olursa sitemizdeki bilgileri güncellemeye özen göstereceğiz.

Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri): Umuma Mahsus Pasaport (Bordo pasaport) hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik (Siyah pasaport), Hizmet (Gri pasaport) ve Hususi Pasaport (Yeşil pasaport) hamilleri ise, anılan ülkeye yapacakları seyahatlerinde vizeden muaftır.

Dubai Vizesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dubai vizesi alırken temel olarak iki konuya dikkat etmelisiniz. Bunlardan birincisi güvenilir bir şirket ile çalışmaktır. Bir çok firma Dubai vizesi konusunda hizmet vermektedir. Daha önce sıklıkla insanların dolandırıldıkları haberlerini aldık ve almaya da devam ediyoruz.

İkinci dikkat etmeniz konu ise vizenizi aldıktan sonra bu süreyi aşmamanız yönündedir. Dubai bu konuda çok serttir ve affı yoktur. Vize sürenizi bir gün dahi geçerseniz ciddi maddi yaptırımlar uygulamaktadır. Bu sebepten ötürü vize sürenizi doldurmadan muhakkak Dubai’den ayrılmış olmanız gerekmektedir.

Dubai'de Yapılacaklar Listesi

Dubai Turistik Vize Başvurusu

Sadece Dubai’de yapabileceğiniz bir çok eşsiz aktivite, etkinlik ve katılabileceğiniz bir çok farklı eğlence türü olduğunu biliyor muydunuz ?

 1. Dünya’nın en yüksek gökdeleni olan eski ismi ile Burc Dubai, güncel haliyle Burc Halifa Dubai’den (Burj Khalifa) tam 828 metre uzunluğunda ve 161 katlıdır. Burj Khalifa’nın 124. katı turistik gözlem için ayrılmıştır, burada güneşin batışını mutlaka izlemeli uçsuz bucaksız manzara eşliğinde en azından bir akşam yemeği yemelisiniz.
 2. Palmiye adaları Dubai de muhakkak görülmesi gereken yerlerdin biridir. Palm Deira, Palm Jumairah ve Lebel Ali olarak 3 ayrı adadan oluşur. Palm Cumeyra (Jumeirah) Adası’nda hava dalışı turları macera ve adrenalin tutkunlarının yıl boyunca en önemli Dubai’ye seyahat sebeplerinden biri.
 3. Dubai şehir merkezinden Dubai Fıskiyesi’ne kadar uzanan özel Zipline turları fıskiyenin de özel şovlarının olduğu zamana denk getirilirse hayat boyu unutulmayacak bir tecrübeye dönüşüyor. 
 4. Sıcak bir yerdesin diye kayak yapamam diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Dünya’nın en büyük kapalı eğlence merkezi olan IMG Worlds of Adventure’da ailecek fantastik bir gün geçirebilirsiniz.
 5. Dubai’nin en önemli etkinliklerinden biri de çöl safarisidir. Uçsuz bucaksız çölde jeep rally ve deve turlarına atv yarışlarına katılabilir, çöl kayağını deneyebilirsiniz.
 6. Dünya’nın en büyük alışveriş merkezinde alışveriş çılgınlığına kendinizi kaptırabilir ya da olağanüstü Akvaryum’u gezerek bir çok farklı çeşit deniz canlısı ile tanışabilir modernizmin merkezinde vahşi doğayla iç içe olabilirisiniz.
 7. Cumeyra sahilinde Orta doğu’nun en büyük şişme su parkı olan Dubai Aqua Park’ta eğlencenin doruklarına çıkmayı unutmayın! İnsan gerçekten yaşamadıktan sonra gezmenin ne anlamı var ki? Keşfetmek yaşamaktır.

Dubai'de Kültürel Aktivite

Dubai'de Yapılacaklar Listesi

Birleşik Arap Emirlikleri’nin en popüler emirliği olan Dubai’nin tarihine göz atmak isteyenler Şeyh Saeed Al Maktoum’un evini ziyaret etmeden kültür turunu tamamlamış sayılmaz. Tarihi fotoğraflara ve belgelere ev sahipliği yapan Dubai müzesini de içinde barındırıyor. Görkemli bir tasarıma sahip olan lüks iç mekanlarla tasarlanmış olan bu ev Arap Mimarisi’nin en büyük simgesi olarak da kabul edilmektedir.

Dubai Mucize Bahçesi tam anlamıyla cennetin yer yüzü hali! Doğa severlerin mutlaka uğraması gereken rengarenk çiçeklerin olduğu yemyeşil bahçe ruhunuzu dinlendirecek aynı zamanda gözlerinizi şenlendirecek. Dubai etrafındaki en büyük ve popüler doğal çiçek bahçesidir. Aynı zamanda Dubai ve etrafındaki en popüler kurum ve kuruluşların karakteristik özellikleri baz alınarak modelleştirilmiş yapıları barındırıyor. Bu modeller şekil değiştirebilmesi ve olağanüstü ışıklandırmalar ile daha da büyüleyici hale geliyor. Dubai çölünde kuraklık değil bereket var! Seyahat planınızda olmayan bir adres ise mutlaka eklenmeli.

Birleşik Arap Emirlikleri Başkonsolosluk ve Büyükelçilik İletişim Bilgileri

Call Now Button