İtalya Vizesi

0
Detaylı Bilgi Almak İstiyorum
Ad Soyad*
Email Adresi*
Telefon Numarası*
Planlanan Tarih*
Kişi Sayısı*
Mesajınız*
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

446

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 • Uygun Fiyat
 • Profesyonel Danışman Kadrosu
 • Yüksek Başarı Oranı
 • Hızlı ve Kolay Vize Süreci

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bize yazmaktan veya aramaktan çekinmeyin. Uzman ve deneyimli danışman kadromuz ile size yardımcı olmaktan her zaman memnuniyet duyarız.

0232 503 41 11

[email protected]

Summary
İtalya Vizesi Başvuru İşlemleri
Service Type
İtalya Vizesi Başvuru İşlemleri
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Turkey, Türkiye
Description
İtalya vizesi kimler alabilir, nasıl alınır, önemli noktalar ve İtalya vizesi başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? İtalya vizesi için gerekli şartlar, İtalya vize başvurusu için gerekli evraklar, İtalya vize ücreti, İtalya vizesi nereden alınır? Tüm cevaplar burada!

Lütfen Burayı Okuyun!

Bu sayfada ve aşağıdaki yönlendirme linklerinde İtalya vizesi hakkında birçok sorunuza yanıt bulabileceğiniz uzun ve detaylı açıklamalar yer almaktadır. Bu kadar uzun açıklamayı okumak istemez iseniz, İtalya vizesi hakkında daha kısa ve net bilgilerin yer aldığı sayfamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İtalya Vizesi Nasıl Alınır?

Sizi Hiç Yormadan Vize İşlemlerinizi Tamamlıyoruz

1. Adım: Bizimle İletişime Geçin

Durumunuzu analiz ediyoruz ve size özel evrak listesini ücretsiz gönderiyoruz.

2. Adım: Evrakları Bize Ulaştırın

Gönderdiğiniz evrakları kontrol edip dosyanızı başvuruya hazır hale getiriyoruz.

3. Adım: Randevu Günü Parmak İzi Vermeye Gelin

25 Eylül 2014'den sonra Schengen için parmak izi verdiyseniz gelmenize gerek yoktur.

Son Adım: İşlem Tamamlandı

Pasaportunuzu konsolosluktan biz alıyoruz ve size iletiyoruz.

İtalya Vizesi, Kimler Alabilir, Nasıl Alınır, Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İtalya vizesi için gerekli evraklar hangileridir, vize ücreti ne kadar, nasıl alınır, nereden alınır, vize başvuru işlemleri hakkında bilgiler. İtalya vizesi kimler alabilir, önemli noktalar ve vize başvurusunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, vize başvurusu sonucu kaç günde çıkar? İtalya vizesi için Danışmanlık Hizmeti Almalı mıyım?

Tüm bu sorularınızın cevabını, meslek durumunuza göre hazırlanması gereken evrak listeleri, ücretleri ve tüm merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz ya da hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden BRS Global Vize Danışmanlık?

İtalya Vize Başvurularında Başarı Oranımız
%0
Olumlu Sonuç

İtalya Vizesi Nasıl Alınır?

İtalya vizesi almak için istenen evraklar aslında çok azdır. Burada dikkat edilmesi gereken birkaç önemli konu vardır.

 1. İlk aşama İtalya’ya gidiş amacınızı iyi belirlemenizdir, yani vize tipinizi doğru tespit etmelisiniz. Bu doğrultuda gerekli evrakları sunup, durumu kanıtlamanız gereklidir. Örn: bir fuar ya da konferansa gidecekseniz katılım biletleri, aile ya da arkadaş ziyareti ise resmi davetiye mektubu, turistik ise otel rezervasyonları doğru bir şekilde sunulmalıdır.
 2. İkinci aşama, mesleki durumunuza göre gerekli evrakları hazırlayıp gelir kaynaklarınızı ve maddi durumunuzu kanıtlamanız gerekmektedir.
 3. Üçüncü aşama, İtalya’ya gittikten sonra Türkiye’ye geri döneceğinizi kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için sizi buraya bağlayan sebepleri sunmanız gerekmektedir.

Tüm bu gerekli evraklar listesi, aşağıda yer alan vize tipleri kısmında açıkça belirtilmiştir. Vize tipleri kısmından size uygun vize tipini tıklayın ve size uygun vize tipi sayfasına geçin, oradaki mesleki durumunuza göre gerekli evrakları tamamlayın ya da bizimle iletişime geçerek sizin durumunuza uygun hazırlamanız gereken evrak listesini size ücretsiz olarak gönderelim, bu evrakları bize ilettiğiniz takdirde vize işleminiz sorunsuz bir şekilde tamamlanacaktır.

**Not: İtalya vizesi hakkında merak ettiğiniz diğer soruların yanıtları vize tipleri kısmının altında devam etmektedir.

İtalya vize başvurusunda yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Vizesi Tipleri

İtalya vizesi tipleri aşağıdaki gibidir. İtalya’ya gidiş amacınıza uygun vize tipine tıklayın ve ilgili sayfaya geçiş yapın. O sayfa içerisinde meslek durumunuza ilişkin evrak listesine ulaşacaksınız. Yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin.

İtalya Vizesi Kimler Alabilir?

İtalya vizesi almak için öncelikle Türkiye’ye geri döneceğinize dair bir kanıt ve bağlayıcı sebep gösterebilmeniz gereklidir. Bunun yanı sıra İtalya’ya seyahat edebilmek için gerekli maddi gelir ve kaynaklara sahip olmanız gerekmektedir.

Daha açıklayıcı anlatırsak, Türkiye’de sabit bir işiniz ve geliriniz olması gerekiyor. Bu geliri evraklar ile kanıtlamanız gereklidir. Bu evraklar, iş yeri evrakları, maaşınızın yattığı banka hesabı ve maaş bordrosu, SGK hizmet dökümü gibi evraklardır. Düzenli ve kanıtlanabilir maddi geliriniz varsa işiniz kolay olacaktır. Eğer çalışmıyorsanız, İtalya’ya seyahat etmeniz için bir sponsor gerekmektedir ve 1.derece akrabanız olması gerekmektedir.

Dikkat!

Çalışmıyor olmanın da belli şartları vardır. Eğer evliyseniz ve eşinizin düzenli bir geliri ve maddi birikimi varsa, çalışmaya ihtiyacınız olmadan tek gelirin size yettiğini gösterebilirseniz İtalya vizesi alabilirsiniz. Çalışmayan insanlar için İtalya’dan temin edilmiş tüm masrafları ve konaklamanın da karşılayacağını taahhüt eden resmi davetiye almanız çok önemlidir.

Öğrenciler için ailenin sponsor olması gerekmektedir. Eğer ailenizin düzenli geliri yoksa da işiniz çok zor olacaktır. 

**Önemli

Eğitim hayatı bitmiş, yaklaşık olarak da 22 yaşını aşmış çalışmayanların vize alması çok zordur. Bu kişilerin vize başvurusunda bulunmamasını öneriyorum. Konsolosluğun burada bakış açısı İtalya’ya gideceğinize işinize başlayın ve hayatınızı kurun, daha sonra yurt dışına çıkarsınız şeklinde oluyor. İtalya’da gidip tekrar Türkiye’ye geri dönmeyeceğiniz düşünüyor ve genel olarak vize başvuruları red ile sonuçlanıyor. Bu durumda olup da İtalya vizesi alabilecek olan kişiler, ailesinin yüksek geliri olup çalışmaya ihtiyacı olmadan yaşayabilecek ve tatil yapabilecek konumda olanlardır, tabi ki bu durumu belgeler ile kanıtlayabilir olunması gerekmektedir.

İtalya vize başvurusunda yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Vize Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu kısmı yukarıda yazdıklarımın hepsini tamamladığınızı varsayarak devam ediyorum.

Vize tipinizi doğru belirlediniz ve gerekli evrakları olması gerektiği gibi sıraladınız. Hala tam olarak işiniz bitmedi. Yapmanız gereken bu evrakları belirli bir düzen içerisinde sıralamanız gereklidir. Bunu yaparken de sıkça değişen kuralları iyi takip ediyor olmanız ve hata yapmamanız gereklidir.

Burada dikkatinizi çekmek istiyorum, konsolosluk sizi tanımaz. Sizi sunduğunuz evraklar kadar değerlendirecektir. Tüm evrakların her biri uyum içerisinde olmak zorundadır. Kendinizi ve niyetinizi evraklar ile net bir şekilde konsolosluğa gösteriyor olmanız gerekmektedir.

İtalya başkonsolosluğu ve diğer tüm konsolosluklar size vize vermek isterler. Çünkü siz o ülkeye gittiğinizde ülke ekonomisine katkıda bulunacaksınız. Sıkça karşılaştığımız bir soru şudur ”İtalya konsolosluğu bana neden vize vermedi? Her şeyim çok iyi, mal varlıklarım da var. Ya da konsolosluk bana vize vermek istemiyor”

Konsolosluk çalışma prensibi olarak şüpheye düştüğü anda vizenizi onaylamaz. Bizim burada yaptığımız kilit nokta da bunun önüne geçmektir. Yukarıdaki bu yakınmaların sebepleri de bir şekilde konsolosluğun şüpheye düşmesinden kaynaklıdır.

İtalya vize başvurusunda yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzun Süreli İtalya Vizesi Nasıl Alınır?

Eskiden olduğu gibi uzun süreli İtalya vizesi almak artık o kadar kolay değildir, hatta kısa süreli İtalya vizesi almak dahi bir hayli zor olmaya başlamıştır. 

Öncelikle en büyük yanılgıdan bahsetmek istiyorum. Sadece mal varlığınızın olması uzun süreli İtalya vizesi almanız konusunda bir önem taşımaz. Sadece vize almanız konusunda destekleyici bir belge olarak sunulmaktadır.

Uzun Süreli Vize Almanın Yolları

Uzun süreli İtalya vizesi almanın ilk şartı daha önce Schengen vizesi almış olup bu vizeyi düzgün kullanmış olmanızdır. Amerika, İngiltere, Avusturalya, Kanada vizelerine sahip olmanız da uzun süreli vize almanız için büyük önem taşımaktadır. Buradaki mantık tamamen iyi referans kaynaklıdır. İtalya’ya gittiğinizde bir sorun çıkarmadan ve size verilen süre dolmadan ülkenize döneceğinizi daha önce kanıtlamış olmanızdır.

Uzun süreli vize almanın diğer bir yolu ise, İtalya’dan resmi bir davetiye mektubuna sahip olmanızdır. Bu davetiye İtalya’daki masraflarınızı da davet eden kişinin karşılayacağı yönünde olursa çok daha etkili olacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken eğer bir işiniz varsa uzun süreli izin alamayacağınızdan dolayı uzun süreli vize almanız mümkün olmayacaktır.

Uzun süreli vize almanın bir diğer yolu ticari davetiye ile gidiyor olmanızdır. Burada size uzun süreli vize aldıran unsur şirketinizin sürekli yurt dışına çalışanlarını gönderiyor olması sebebiyle ve şirket referansı kaynaklı olmasıdır. Yine aynı konuya geliyoruz, önceki vizelerin düzgün kullanılması uzun süreli İtalya vizesi almanızı sağlıyor.

BRS Global Vize Danışmanlık ile

Toparlamak gerekirse en önemli kural, aldığınız kısa süreli Schengen vizelerini doğru kullanarak zamanla uzun süreli İtalya vizesi alabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak uzun süreli İtalya vizesi almanız için yapılması gereken her şeyi yapıyoruz. Tabi ki son kararın İtalya Başkonsolosluğunda ve onun insiyatifinde olduğunu da unutmamak gerekir.

İtalya Vizesi Nereden Alınır?

İtalya vizesinde genel olarak 2 tip vardır. Bunlardan birincisi 90 günden kısa kalışlar olup diğeri ise 90 gün üzeri kalışlar içindir. Burada bahsettiğim 90 günü size şu şekilde açıklarsam daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum. 

Burada bahsettiğimiz 90 gün vize süresi değildir, bu süre İtalya’da 180 gün içerisinde kalabileceğiniz maksimum süredir. İtalya’ya bir etkinliğe, toplantıya, sportif faaliyete katılacaksanız ve bu seyahat zaten 90 günden uzun olamaz. Ya da turistik bir gezi ya da akraba ziyareti de aynı şekilde. Zaten 90 günden uzun olacaksa buna konsolosluk da müsaade etmiyor. Bu durum İtalya konsolosluğu size en fazla 90 gün vize verecek. Bu şu şekilde gerçekleşiyor. Örn. 5 sene vize veriyor ve bu vizede kalış hakkı 90 gün oluyor. Bu vizeyi 5 sene boyunca kullanabiliyorsunuz, ancak 180 günlük period içerisinde 90 gün olmak şartıyla.

Eğer 90 günden uzun kalmak istiyorsanız İtalya’ya çalışmak, eğitim almak ya da evlenmek maksadıyla gidiyor olmanız gereklidir. Ancak bu şekilde 90 gün üzeri kalış hakkına sahip olabilirsiniz.

Vize Tipinize Göre Vize Başvuru Merkezi

90 günden kısa sürecek İtalya vizesi Schengen vizesidir. Bu vizeler için İtalya başkonsolosluğunun yetkilendirmiş olduğu VFS Global isimli kurumdan başvuru gerçekleşiyor. 

90 günden uzun olan seyahatler için ise ulusal vize olarak geçer. Bu vize başvuruları İtalya Başkonsolosluğu’ndan gerçekleştirilmektedir.

Şuan için BRS Global Vize Danışmanlık olarak sadece 90 günden kısa vize tipleri konusunda hizmet vermekteyiz.

İtalya vize başvurusunda yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Vize Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

İtalya vize başvurusu sonucu 15 gün içerisinde belli olmaktadır, bu süre konsolosluğun belirtmiş olduğu süredir.

Ancak, İtalya Başkonsolosluk’unun yoğunluğuna göre yukarıda belirtilen süre değişebilmektedir. İtalya vize başvuruları bazı zamanlar 4-5 günde sonuçlanırken, yoğun zamanlarda 15 günü de aşmaktadır. Bu sebepten ötürü vizeniz yetişmez ise itiraz hakkınız yoktur. Çünkü konsolosluk bu konuda sorumluluk kabul etmez ve  bu konudaki maddeyi İtalya başkonsolosluğunun resmi internet sitesinde de bulabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak bizim tavsiyemiz, süre konusunda herhangi bir sorun yaşanmaması adına, seyahat başlangıç tarihinizden en az 1 ay önce başvurunuzu gerçekleştirmeniz yönündedir. 

Erken başvuru yapmanız vize sürenizin erkenden başlayacağı anlamına gelmez. Bizim vize başvurusunda belirlemiş olduğumuz sürede vize süreniz başlayacaktır ve herhangi bir gün kaybınız kesinlikle olmayacaktır.

İtalya vize başvurusunda yardım ve desteğe ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Vizesi Hakkında Genel Bilgi

İtalya vizesi (Schengen vizesi) kimler alır, nasıl alınır, önemli noktalar ve vize başvurusunda dikkat edilmesi gereken noktalar nedir. İtalya vizesi (Schengen vizesi)’ni  kimler alabilir, vize türü belirleme ve Schengen vizesi geçerli ülkeler hangileridir. Çalışan, öğrenci, memur, çalışmayan, ev hanımları, işveren, emekli kısaca İtalya Schengen vizesini herkes alabilir. Önemli noktalar Konsolosluğun vize başvurunuzu incelemek ve değerlendirmek üzere talep etmiş olduğu evrak listesini doğru ve tam temin etmemiz bu vize sürecini hızlandırmakla beraber sağlıklı hale getirir. İtalya vizesi (Schengen vizesi) başvurusu yaparken meslek grubunuza uygun evrak listesini ister firmamızın size  özel vize işlemleriniz ile ilgilenecek vize danışmanı arkadaşlarımız aracılığı ile temin edebilir yada konsolosluğun resmi web sayfasından bakabilirsiniz. 

İtalya’ya seyahat planı olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının seyahatleri öncesi İtalya vizesi (Schengen vizesi) almaları gerekmektedir. Umuma mahsus pasaport sahiplerinin İtalya vizesi (Schengen vizesi) almaları zorunlu olurken resmi pasaport sahibi kişiler ise 180 gün içerisinde 90 günü aşmama koşuluyla İtalya vize işlemlerinden muaftır.

İtalya’da 90 günden fazla konaklama yapacak kişilerin İtalya seyahat amaçlarını belirlenmelerinin ardından, vize başvuru işlemleri hakkında kapsamlı bilgiler edinmelidirler. İtalya aile birleşimi vizesi, İtalya oturum vizesi işlemleri ve İtalya eğitim vizeleri için İtalya Büyükelçiliği ya da İtalya Konsolosluğu’na müracaat etmeleri gerekir.

İtalya Vizesi Başvurusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Türkiye Cumhuriyeti umuma mahsus pasaport sahibi kişilerin İtalya’ya olan seyahatleri öncesi pasaportlarında geçerli Schengen vizeleri yok ise İtalya vizesi alarak seyahat etmeleri zorunludur. T.C. hususi (yeşil), hizmet ve diplomatik pasaporta sahip vatandaşların ise yıl içerisinde 90 ikame günü süreyi ihlal etmeme koşulu ile İtalya vize işlemlerinde bulunmaları gerekmez. Ancak söz konusu pasaportlara sahip kişilerin seyahatleri öncesinde pasaport geçerlilik sürelerini kontrol etmeleri önemle rica olunur.

İtalya kısa süreli vize başvuruları, bu konuda yetkili kılınmış başvuru merkezlerine ve akredite turizm acentalarına gerçekleştirilebilinir. İtalya Konsolosluğu ve tüm Schengen üye ülkeler 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren biyometrik Bilgi Kaydı Sistemine (VIS) geçmiş bulunmaktadır. Bu sebeple pasaportunda ‘’VIS’’ ibaresi bulunmayan kişiler, İtalya ve diğer Schengen ülkeleri için yapacak oldukları Schengen vize müracaatları için biyometrik bilgilerini ibraz etmekle yükümlü olacaklardır.

İtalya Vizesi (Schengen vizesi) Alırken Vize Türünüzü Doğru Seçin

T.C. vatandaşları ve Türkiye’de uzun süreli oturum izni sahibi yabancılar İtalya Turistik vize için müracaatlarını İtalya vize başvuru merkezlerine gerçekleştirebilirler. İtalya’ya iş görüşmesi, fuar, toplantı ve müşteri ziyaretinde bulunmak için seyahat edecek olmaları halinde ise İtalya ticari vize için başvuruda bulunmaları gerekir. İtalya ticari vize başvuruları, İtalya vize başvuru merkezlerine gerçekleştirilebilir. İtalya’ya, bu ülkede bulunan aile, akraba ve arkadaşlarını ziyaret etmek için seyahat edecek kişiler İtalya aile ziyareti vizesi için başvuruda bulunmaları gerekecektir. İtalya aile ziyareti vizesi için başvurular, İtalya vize başvuru merkezlerine gerçekleştirilebilir. 

İtalya üzerinden başka bir ülkeye transit geçiş yapılarak seyahat edilecek olması halinde ise İtalya transit vize başvurularında bulunulması gerekecektir. İtalya transit vizesi için başvurular, İtalya vize başvuru merkezlerine gerçekleştirilebilecektir. İtalya üzeri gemi ile seyahat edilecek olunması halinde kişilerin, İtalya gemici vizesi için başvuru gerçekleştirilmesi gerecektir. Yine İtalya’ya şoför olarak ticari bir seyahat gerçekleştirecek kişilerin, İtalya şoför vizesi için başvuruda bulunmaları gerekecektir. İtalya şoför vizesi için müracaatlar, İtalya vize başvuru merkezlerine gerçekleştirilebilir. Eşi AB vatandaşı veya İtalya vatandaşı olan kişiler, İtalya Schengen vize başvuruları için İtalya vize başvuru merkezleri hizmetlerinden yararlanabileceklerdir. İtalya’ya eğitim amaçlı seyahat edecek kimseler, İtalya eğitim vizesi için İtalya vize başvuru merkezlerine başvuruda bulunabilirler. Ayrıca İtalya erasmus vizesi başvuruları için İtalya vize başvuru merkezleri ve İtalya Konsoloslukları ile bu konu hakkında bilgi alı verişinde bulunulması önemle tavsiye edilmektedir.

Schengen Üye Ülkeleri Hangileridir?

Adını 14 Haziran 1985 tarihinde imzalanan Schengen Anlaşması’ndan alan Schengen Bölgesi, dış sınırları kontrol etmeye ve ortak adli sistemi ve polis iş birliğini güçlendirerek suçla savaşmaya yönelik ortak kurallarla uyum içinde olarak insanların, malların, hizmetlerin ve anaparanın serbest ve kısıtlamasız dolaşımı için diğer üye ülkelerle iç sınırlarının kaldırılmasını kabul eden 26 farklı Avrupa ulusundan oluşan bir bölgeyi ifade eder. Schengen Bölgesinde 22 tanesi Schengen müktesebatını tam olarak yerine getiren ve 4 tanesi Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) üyesi olup Schengen Anlaşması ile ilgili Özel Anlaşmalar yoluyla Schengen Müktesebatını yerine getiren 26 üye ülke bulunmaktadır.
 
Schengen Vizesi Kapsamındaki Ülkeler

Schengen vizesi verme yetkisi olan ülkeler; Çek Cumhuriyeti, Belçika, Avusturya, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Macaristan, Yunanistan, İzlanda, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsviçre, İsveç ve Lihtenştayn’dır. Bu ülkelerden İzlanda, İsviçre, Norveç ve Lihtenştayn Avrupa Serbest Ticaret Birliği üyesi ülkeler arasında olup, diğer ülkeler Avrupa Birliği üyesi ülkelerdir. Schengen üyesi olmayan fakat Schengen vize’si ile ziyaret edilebileceğiniz ülkeler ise; Bulgaristan, Hırvatistan, Monaco, Romanya, San Marino ve Vatikan‘dır.

Schengen vizesi ile yukarıda bahsettiğimiz birbirinden farklı güzelliklere, tarihe, sanata, kültüre, gastronomi ve yaşam tarzlarına sahip olan 32 ülkeyi ziyaret etme şansınız vardır. Tek girişli vizelerle, bu ülkeler arasında seyahat etmeniz serbesttir. Çoklu giriş Schengen vizesine sahip iseniz bu ülkeler dışındaki herhangi bir ülkeye gittikten sonra dahi tekrar Schengen Bölgesi’ne giriş yapma fırsatınız olacaktır. Schengen Bölgesi dahilindeki ülkelere seyahat etmeyi planlarsanız, ilk olarak pasaport ve Schengen vizesine sahip olmanız gerekir. Schengen vize başvuru işlemleri karmaşık ve yorucu olabilir, fakat bu süreç stratejik, planlı ve doğru yönetildiğinde vize alınmaması için herhangi bir sebep yoktur. İnternet sitemiz içerisinden konsoloslukların talep etmiş olduğu gereklilikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Neden Vize Danışmanlık Hizmeti Almalıyım?

Aldığınız veya alacağınız danışmanlık hizmeti nasıl ve ne fayda sağlar, vize başvurunuz öncesinde doğru evrak temini ve takibi için doğru yönlendirme ve dosyanızın vize başvurunuz için doğru hazırlanması için vize başvurularınızda danışmanlık almanız yararınıza olacaktır ayrıca başvuru sonrası pasaport takibi ve vize onaylanması halinde vize başvuru merkezinden teslim alıp size ulaşımına kadarki takibini vize danışmanınız sağlayacaktır, ayrıca  konsolosluğun istisnai durumlarda isteyeceği ek belgelerin takip edilip size iletilmesi ve gerekli durumlarda sizin  adınıza temin edebilir ve konsolosluğa iadesi konusunda vize danışmanları işinizi hafifletmekte ve doğru yönlendirme konusunda destek olmaktadır. İtalya vizesi (Schengen vizesi) hakkında detaylı bilgi ve yönlendirmeleri de danışmanınız size en uygun şekilde sağlayacak ve İtalya vizesi (Schengen vizesi) alırken danışmanlarınız her daim yanınızda olacaktır.

Neden BRS Vize ile çalışmalıyım?

Profesyonel ve deneyimli kadromuz ile alacağınız hizmete ve insana önem veriyoruz. Aradığınız tüm bilgilere sitemizden ulaşabilir ve profesyonel danışman arkadaşlarımızın danışmanlığında vizenizi sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz.

Neden Biz?

BRS Global Vize Danışmanlık
Başarı Oranımız
0%
Olumlu Sonuç

İtalya vize başvurusu sadece internette gördüğünüz evrakları hazırlayıp sunmak değildir. Her bir kişi için durumuna uygun bir şekilde dosyanın hazırlanması, güncel bilgilere anında ulaşarak herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçmek gerekmektedir.

Biz de başarımızı bu şekilde sağlıyoruz. Güncel bilgileri sürekli edinerek ve her bir misafirimize özel çalışma yaparak oluşabilecek herhangi bir aksiliğin ya da olumsuzluğun önüne geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirmek ve güvenini kazanmak için çalışıyoruz ve en önemlisi işimizi çok seviyoruz.

Hizmetlerimiz

Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile zamandan ve paradan tasarruf edinebilir, vize başvurunuzdan onay alabilirsiniz!
 • Profesyonel danışmanlık hizmeti
 • Doğru evrak temini ve takibi
 • Doğru yönlendirme
 • Tüm hataların ortadan kaldırılması
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Otel ve uçak rezervasyonu
 • Başvuru sonrası pasaport takibi
 • İşinizi kolaylaştırmak
 • Zaman kazanmak
 • Olumlu sonuç almak

Sizi Aramamızı İster Misiniz?

Sizden Gelenler

 • İtalya vize başvurumu bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine BRS Vize ile tamamladık. Çok memnun kaldık ve herkese tavsiye ediyoruz.

  Hasibe L.
 • İtalya’ya gerçekleştirdiğim turistik seyahatim için vize işlemlerinde bana çok yardımcı oldular, BRS Vize çalışanlarına çok teşekkür ederim.

  Burcu P.
 • İtalya’da düzenlenen bir fuara gitmek için vize başvurumu BRS Vize ile birlikte yönettik. Bana çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ediyorum.

  Mehmet K.
 • İtalya’daki akrabalarımı ziyaret etmek için İtalya vize başvurumda BRS Vize çalışanları bana çok yardımcı oldular, sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

  Vedat T.
 • Balayımız için İtalya seyahati planladık. Vize işlemlerimizde BRS Vize çalışanları bize her konuda destek oldular. Bu süreç keyifli ve sıkıntısız tamamlandı. Vizemizi aldık ve seyahat tarihimizi bekliyoruz. Çok teşekkürler.

  Kemal K. & Leyla K.
 • Arkadaşlarımla birlikte sömestr tatilinde İtalya’ya planladığımız seyahatimiz için vize işlemlerinde BRS Vize ile çalıştık ve çok memnun kaldık. BRS Vize çalışanlarına teşekkür ederiz.

  Gaye M.

Siz de deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız çok memnun oluruz ve sadece önemli yazım hatalarını düzelterek, gönderdiğiniz şekilde yorumlar kısmına eklemekten memnuniyet duyarız.

İtalya Vize Başvuru Formu

İtalya Davetiye Formları

İtalya Vize Ücreti

Güncel fiyatlar hakkında bilgi almak için hemen arayın
Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
Cumartesi09:00 - 19:00
PazarKapalı
Call Now Button