Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/brsvizec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/brsvizec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home2/brsvizec/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Kimler Hollanda Vizesi Alabilir? | BRS Global Vize Danışmanlık

Kimler Hollanda Vizesi Alabilir?

Summary
Kimler Hollanda Vizesi Alabilir?
Service Type
Kimler Hollanda Vizesi Alabilir?
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Türkiye, Turkey
Description
Kimler Hollanda vizesi alabilir? Hollanda vizesi alabilmek için belirli gereklilikleri sağlayabiliyor olmak gerekmektedir. Bu gereklilikler; finansal durumunuz, Türkiye’ye bağlayıcı sebep sunmak ve Hollanda’ya seyahat etme amacınızı belgeler ile ispatlamaktır. Bu konudaki tüm bilgileri bu sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Kimler Hollanda Vizesi Alabilir?

Değerli misafirlerimiz, ”Kimler Hollanda vizesi alabilir?” sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet sitemiz içerisinde Hollanda Schengen vizesi hakkında aradığınız birçok sorunun yanıtını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

Kimler Hollanda vizesi alabilir? Hollanda vizesi alabilmek için belirli gereklilikleri sağlayabiliyor olmak gerekmektedir. Bu gereklilikler; finansal durumunuz, Türkiye’ye bağlayıcı sebep sunmak ve Hollanda’ya seyahat etme amacınızı belgeler ile ispatlamaktır. Bu konudaki tüm bilgileri bu sayfa içerisinde bulabilirsiniz.

Hollanda vizesi için gerekli evraklar, vize kategorileri, vize ücreti, vize sonuçlanma süresi, Hollanda vize başvurusunda sizlere nasıl destek olacağımız ve kimler için hizmet verdiğimiz gibi Hollanda vizesi hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını Hollanda Vizesi sayfamız içerisinde bulabilirsiniz.

Hollanda Vize Başvurusu İçin Finansal Durum

Hollanda vizesi alabilmek için en önemli şart, Türkiye’de sabit gelire ve seyahat için gerekli olan finansal birikime sahip olmaktır. Öğrenci, çalışmayan ya da ev hanımları için birinci dereceden aile bireyi sponsorluğu gerekmektedir (Birinci derece akrabanın anlamı bekar olanlar için anne ve baba, evliler için eştir).

Finansal durum ve sabit gelir ile ilgili karşımıza gelen en çok soru ” Bir süredir çalışmıyorum ama bankada para gösterebilirim” oluyor. Son anda hesaba aktarılan ani para girişleri hiçbir anlam ifade etmez ve aksine olumsuz bir durum olarak görülür. Bu tarz durumlarda konsolosluk genellikle vize başvurusunu red ile sonuçlandırır. Burada önemli nokta bu bankada bulunan paranın kaynağını resmi evraklar ile kanıtlayabilmektir. Eğer hesabınızdaki paranın kaynağını resmi yollar ile kanıtlayabilirseniz vize başvurunuzun onaylanma olasılığını arttırabilirsiniz. Ancak bu durumda da sabit geliriniz olmadığı için vize başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Özellikle 25 yaş ve üzeri çalışmayan kişilerin vize başvuruları çok risklidir ve vize başvurusundan onay alma ihtimali çok düşüktür. Bu durumda olup vize başvurusunda bulunacak kişilerin ailesinin maddi durumlarının çok iyi olması ve çalışmaya ihtiyacı olmadığını kanıtlayabilirseniz bu durumda Hollanda vize başvurularının onay ile sonuçlanma şansı yükselebilir. Ancak yine de 25 yaş ve üzeri özellikle erkeklerin şansı çok düşüktür.

Hollanda vize başvurusu için ”Banka hesabımda ne kadar para olmalı” sorusu ile de çokça karşılaşıyoruz. Bunun net bir kriteri yoktur. Bunun hesabı şu şekilde yapılabilir. Gideceğiniz tarihteki gidiş ve dönüş uçak bileti ücreti, eğer konaklama otelde olacaksa seyahat tarihleri süresince otel masrafınız, günlük en az 100 € harcama olacak şekilde banka hesabınızda birikmiş nakit olmalıdır. Seyahatiniz sonunda da banka hesabınız sıfırlanmamalı ve Türkiye’ye döndükten sonra hesabınızda bir miktar para da kalıyor olmalıdır. Bu konuda detaylı bilgiler Hollanda vizesi sayfamız içerisinde her bir duruma göre detaylı olarak açıklanmıştır.

Hollanda Vize Başvurusu için Türkiye'ye Bağlayıcı Sebep Sunmak

Hollanda vize başvurusu için en çok merak edilen konu Türkiye’ye bağlayıcı sebep sunabilmektir. Hollanda Başkonsolosluğu, seyahatinizden sonra Türkiye’ye geri döneceğinize inanmalıdır. Bunu sağlamanın en önemli yolu bir aileniz, düzenli bir eğitim hayatınız, düzenli gelir kaynaklarınız ya da düzenli bir işinizin olmasıdır. Türkiye’de rahat bir şekilde hayatınızı sürdürebildiğinizi, düzeninizin olduğunu ve bu düzeni devam ettirmek için Türkiye’ye geri döneceğinizi konsolosluk bu şekilde anlayabilir. Bu şartları sağlayan başvuru sahiplerinin gerçekleştirmiş olduğu Hollanda vize başvurusunun onay ile sonuçlanma olasılığı çok yüksektir.

Hollanda'ya Seyahat Etme Amacınızı İspatlamak

Hollanda’ya seyahat amacınızı ispatlamak, Hollanda vizesi alabilmek için ciddi önem taşımaktadır. Öncelikle Hollanda turistik vize başvurusu ile başlayalım. Hollanda’ya turistik bir seyahatte bulunacaksanız ilk kural maddi durumunuzun bu seyahat için yeterli olmasıdır. İkinci kural ise konaklayacağınız otel rezervasyonunu ya da bir organizasyona katıldıysanız giriş biletinizi hazırlamış olmanız gerekmektedir. Üçüncü kural ulaşım aracınızın rezervasyonunu yapmış olmanız gerekmektedir. Son aşama ise turistik seyahat amacınızı dilekçede düzgün bir şekilde açıklamanız gerekmektedir.

Hollanda ticari vize ya da iş vizesi başvurusunda bulunacaksanız, Hollanda’ya gitme sebebiniz şirket yazınız içerisinde ve Hollanda’dan tarafınıza gönderilmiş ticari davetiye mektubu içerisinde ispat edilmiş olmalıdır.

Hollanda aile, akraba ya da arkadaş ziyareti vizesi başvurusunda bulunacaksanız. Hollanda’dan davetiye mektubu almanız gerekmektedir. Davetiye mektubu içerisinde ve şahsi dilekçenizde ziyaret edeceğiniz kişiler ile olan yakınlığınız ve ziyaret etme amacınız net bir şekilde beyan edilmelidir.

Hollanda fuar, etkinlik, konferans, eğitim ya da sağlık ve tedavi vizesi başvurusunda bulunacaksanız, bu ziyaretin amacını net bir şekilde izah etmeli, Hollanda’daki ilgili kurumdan davetiye mektubu almanız gerekmektedir. Kendi şahsi dilekçenizde Hollanda’ya neden gitmeniz gerektiğini açıklayabiliyor olmanız gerekmektedir.

Kimler Hollanda Vize Başvurusunda Bulunabilir?

Kimler Hollanda vize başvurusunda bulunabilir? Hollanda vizesi alabilmek için ilk şart Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ya da Türkiye’de yasal oturum hakkına sahip olmaktır. 

Hollanda’ya seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahiplerinin vize başvurusunda bulunması gerekmektedir. Diplomatik (Siyah) pasaport, Hizmet (Gri) pasaport ve  Husisi (Yeşil) pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 günü aşmamak şartı ile vizeden muaftır.

Kimler BRS Global Vize Danışmanlık ile Hollanda Vizesi Alabilir?

BRS Global Vize Danışmanlık olarak, yukarıda bahsettiğimiz tüm durumların ispatlanması konusunda sizlere destek oluyoruz. Eğer Hollanda vizesi almak için yukarıda yazmış oluğumuz durumu sağlayabiliyor ve Eğer vize başvurusu için uygun durumdaysanız, durumunuzu profesyonel bir şekilde konsolosluğa gösteriyoruz. Bu sayede vize başvurunuzun kısa sürede sonuçlanmasını, uzun süreli ve çok girişli Hollanda vizesi almanız için yardımcı oluyoruz.

Kimler için Hizmet Veriyoruz?

  • Türkiye’de resmi oturuma sahip olmayan, 25 yaş ve üzerinde çalışmayan (Ev hanımları ve çalışmaya ihtiyacı olmayacak kadar sabit gelirleri olanlar hariç), sabit geliri ve finansal durumu yetersiz olan kişiler için hizmet vermemekteyiz.
  • Hollanda Schengen Vizesi başvurusunda bulunacak kişiler için hizmet vermekteyiz. Hollanda Ulusal Vize başvuruları konusunda hizmet vermemekteyiz.
  • Göçmenlik, eğitim kurumu bulma ve işe yerleştirme konularında hizmet vermemekteyiz.
  • Şuan için sadece İzmir’de ofisimiz bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı, Hollanda vize başvurusunu İzmir’den gerçekleştirecek misafirlerimiz için hizmet vermekteyiz. Hollanda vize başvurusunu diğer şehirden gerçekleştirecekler, internet sitemizi detaylı olarak incelediği takdirde Hollanda vizesi hakkında birçok bilgiye ulaşabilirler.

Yorum Bırakın

Call Now Button
blank