İspanya Vizesi Nasıl Alınır? | BRS Global Vize Danışmanlık

İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

Summary
İspanya Vizesi Nasıl Alınır?
Service Type
İspanya Vizesi Nasıl Alınır?
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Türkiye, Turkey
Description
İspanya vizesi nasıl alınır? Temel olan uygulamanız gereken üç adım vardır. Bu adımları uygulamanız halinde kolaylıkla İspanya vizesi alabilirsiniz. Detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

Değerli misafirlerimiz, ”İspanya vizesi nasıl alınır?” sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet sitemiz içerisinde İspanya Schengen vizesi hakkında aradığınız birçok sorunun yanıtını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

İspanya vizesi nasıl alınır? Temel olan uygulamanız gereken üç adım vardır. Bu adımları uygulamanız halinde kolaylıkla İspanya vizesi alabilirsiniz.

Birinci Adım: Gerekli Evrakları Hazırlayın

  1. İspanya’ya gidiş amacınızı iyi belirlemelisiniz, yani başvuru yapacağınız İspanya vizesini kategorisini doğru tespit etmelisiniz. Bu doğrultuda gerekli evrakları sunup, durumu kanıtlamanız gereklidir. Örn: bir fuar ya da konferansa gidecekseniz katılım biletleri, aile ya da arkadaş ziyareti ise davetiye mektubu, turistik ise otel rezervasyonları doğru bir şekilde sunulmalıdır.
  2. Mesleki durumunuza göre gerekli evrakları hazırlayıp gelir kaynaklarınızı ve maddi durumunuzu kanıtlamanız gerekmektedir.
  3. Üçüncü aşama, İspanya’ya gittikten sonra Türkiye’ye geri döneceğinizi kanıtlamanız gerekmektedir. Bunun için sizi buraya bağlayan sebepleri sunmanız gerekmektedir.

İkinci Adım: Randevunuzu Alın ve Başvuruya Gidin

  1. Randevuyu BLS International internet sitesi üzerinden almanız gerekmektedir. Randevuya 15 dk kala vize başvuru merkezinde olmalısınız ve başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Üçüncü Adım: Pasaport Takibi ve Teslim Alınması

  1. Pasaport takibinizi yine BLS International internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Pasaportunuz geldiğinde internet sitesi üzerinde bunu göreceksiniz ve pasaportunuz size kargo ile ulaştırılacaktır.

İspanya vizesi için gerekli evraklar, vize kategorileri, vize ücreti, vize sonuçlanma süresi, İspanya vize başvurusunda sizlere nasıl destek olacağımız ve kimler için hizmet verdiğimiz gibi İspanya vizesi hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını İspanya Vizesi sayfamız içerisinde bulabilirsiniz.

En Kolay İspanya Vizesi Nasıl Alınır?

İspanya vize başvurusu yapmak, gerekli evrakları hazırlamak ve sonunda olumlu sonuç almak size zor, karmaşık ya da yorucu gelebilir. Bununla birlikte, bu süreç profesyonel bir şekilde yönetildiği takdirde İspanya vizesi almak aslında çok kolaydır.

İzmir‘den gerçekleştireceğiniz İspanya vizesi başvuru işlemlerini İzmir merkezli BRS Global Vize Danışmanlık ile kusursuz bir şekilde yönetebilir ve olumlu sonuç alabilirsiniz.

1. Adım: Bizimle İletişime Geçin

Durumunuzu analiz ediyoruz ve size özel evrak listesini ücretsiz gönderiyoruz.

2. Adım: Evrakları Bize Ulaştırın

Gönderdiğiniz evrakları kontrol edip dosyanızı başvuruya hazır hale getiriyoruz.

3. Adım: Randevu Günü Parmak İzi Vermeye Gelin

Son 5 sene içerisinde Schengen vizesi için parmak izi verdiyseniz (Almanya, Macaristan, Avusturya ve İsviçre için verilen parmak izleri hariç), siz gelmeden başvurunuzu sizin adınıza biz gerçekleştiriyoruz.

Son Adım: İşlem Tamamlandı

Sonuçlanan pasaportu biz teslim alıyoruz ve size iletiyoruz.

Yorum Bırakın

Call Now Button