BRS Global Vize Danışmanlık | Hakkımızda & İletişim
Summary
BRS Vize Hakkımızda ve İletişim
Service Type
BRS Vize Hakkımızda ve İletişim
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Türkiye, Turkey
Description
Vize başvurularınızın sorunsuz, kolay geçmesi ve en üst düzey kalitede hizmet sunabilmek adına, konularında uzman çalışma arkadaşlarımız ile, üst düzey hizmet ve uygun fiyat politikası ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktayız.

Hakkımızda & İletişim

BRS Global Vize Danışmanlık

Neden Biz?

BRS Global Vize Danışmanlık
Başarı Oranımız
0%
Olumlu Sonuç

Vize başvurusu sadece internette gördüğünüz evrakları hazırlayıp sunmak değildir. Her bir kişi için durumuna uygun bir şekilde dosyanın hazırlanması, güncel bilgilere anında ulaşarak herhangi bir sorun yaşanmasının önüne geçmek gerekmektedir.

Biz de başarımızı bu şekilde sağlıyoruz. Güncel bilgileri sürekli edinerek ve her bir misafirimize özel çalışma yaparak oluşabilecek herhangi bir aksiliğin ya da olumsuzluğun önüne geçiyoruz. Siz değerli misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirmek ve güvenini kazanmak için çalışıyoruz ve en önemlisi işimizi çok seviyoruz.

Hizmetlerimiz

Verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile zamandan ve paradan tasarruf edinebilir, vize başvurunuzdan onay alabilirsiniz!
 • Profesyonel danışmanlık hizmeti
 • Doğru evrak temini ve takibi
 • Doğru yönlendirme
 • Tüm hataların ortadan kaldırılması
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Otel ve uçak rezervasyonu
 • Gerekli Form ve Dilekçelerin Hazırlanması
 • Başvuru sonrası pasaport takibi
 • İşinizi kolaylaştırmak
 • Zaman kazanmak
 • Olumlu sonuç almak

Sizi Aramamızı İster Misiniz?

BRS Global Vize Danışmanlık
Hakkımızda

Şirket Bilgileri

Şirket İsmi: BRS Global Turizm Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.

Adres: Akdeniz Mah. Cumhuriyet Bul. No: 81/301 35210 Konak/İzmir

Vergi Dairesi: Konak V.D. 

Vergi Numarası: 1871141427

Mersis: 0187114142700001

Banka Hesabımız:

Hesap İsmi: Brs Global Turizm Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi (”BRS Global” yazmanız yeterli oluyor)

IBAN: TR59 0011 1000 0000 0078 5286 09

Banka adı: QNB Finansbank

2018 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuş olan ve Vize Danışmanlık Hizmeti vermekte olan şirketimizin tam adı BRS Global Turizm Danışmanlık Ticaret Ltd. Şti.’dir ve BRS Global Vize Danışmanlık markası altında Vize Danışmanlık Hizmeti vermektedir.

Vize başvurularınızın sorunsuz, kolay geçmesi ve en üst düzey kalitede hizmet sunabilmek adına, konularında uzman çalışma arkadaşlarımız ile, üst düzey hizmet ve uygun fiyat politikası ile siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktayız.

Sizlere sunmuş olduğumuz vize danışmanlık hizmetlerini layığıyla yerine getirirken siz değerli misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutmak gibi bir misyonu da beraberinde üstlenmiş bulunmaktayız. Bizimle çalışmanın farkını hissedecek ve bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kuruluş Amacımız

BRS Global Vize Danışmanlık markasının kurucusu olarak, farklı amaçlarla birçok ülkede bulundum. Bu seyahatlerimde benim gibi bir çok Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının da yurt dışına sıklıkla çıktığını fark ettim. Bu kişilerle görüşmelerimde vize işlemlerinin herkesin ortak problemi olduğununu gördüm. 

Türkiye’ye döndüğümde vize işlerini detaylı bir şekilde araştırdım. Bu araştırmalarımda fark ettiğim, iyi şirketlerin yanında işini iyi yapmayan ya da dolandırıcı bir çok firma olduğunu keşfettim. Herkesin de zamanı, bilgisi olmadığı için ya da bu işi riske atmamak adına bir firma ile çalışıyorlar ve sonunda mağduriyet yaşıyorlar. Bunun sonucunda BRS Global Vize Danışmanlık markasını yarattım. 

BRS Global Vize Danışmanlık olarak vize işlemleri konusunda amacımız siz değerli misafirlerimize uygun fiyat politikamız ile en üst düzey kalitede hizmet vermektir. Ekibim ve ben vize işlemleri konusunda artık hiç kimsenin sorun yaşamaması için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Genç ve dinamik kadromuz ile kuruluşumuzdan bugüne kadar yüksek başarı oranımız ile vize sürecini, her bir misafirimizin durumuna özel yaklaşımlar ve çözümler ile yürütmekteyiz. Her bir misafirimizin hayallerini gerçekleştirmek yolunda olumsuz sonuç almadan ilerleme hedefindeyiz. Sektörümüzün öncüsü olma yolunda siz değerli misafirlerimizin de destekleri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Vize danışmanlık hizmetindeki anti-profesyonel yaklaşımları ortadan kaldırarak, bu süreci olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamak adına hassasiyetle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

Her bir misafirimize süreç içerisinde özenle yaklaşarak, kişiye özel sunduğumuz çözümler ile süreci kolaylaştırıyoruz. 

BRS Vize tarafından size özel olarak hazırlanan evrak listesindekileri bize ilettiğiniz takdirde, vize işlemleriniz siz hiç yorulmadan tarafımızca tamamlanmaktadır. Bu süreçte yorulmamanız ve zaman kaybı yaşamamanız adına yapılması gereken her işlemi gerçekleştirmekteyiz ve size kalan sadece seyahatinizin tadını çıkarmak olacaktır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi09:00 - 19:00
Salı09:00 - 19:00
Çarşamba09:00 - 19:00
Perşembe09:00 - 19:00
Cuma09:00 - 19:00
CumartesiKapalı
PazarKapalı
Call Now Button
blank