Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği | BRS Global Vize Danışmanlık

Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği

Summary
Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği
Service Type
Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği
Provider Name
BRS Global Vize Danışmanlık,
Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No: 81/301,İzmir,İzmir-35210,
Telephone No.+902325034111
Area
Türkiye, Turkey
Description
Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu  ve Hollanda Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü iletişim bilgileri tıklanabilir olup hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bu bilgileri internet sitemiz içerinde sürekli güncel tutmak için çaba sarf edeceğiz. Eğer bir hatamız var ise sizler de bizi bu konuda uyarır ve bilgilendirirseniz çok memnun oluruz ve hatamızı kısa sürede düzeltiriz

Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği

Değerli misafirlerimiz, ”Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği” sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet sitemiz içerisinde Hollanda Schengen vizesi hakkında aradığınız birçok sorunun yanıtını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. BRS Global Vize Danışmanlık olarak, keyifli bir vize başvuru süreci geçirmenizi diliyoruz.

Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Tüm Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu  ve Hollanda Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü iletişim bilgileri tıklanabilir olup hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Bu bilgileri internet sitemiz içerinde sürekli güncel tutmak için çaba sarf edeceğiz. Eğer bir hatamız var ise sizler de bizi bu konuda uyarır ve bilgilendirirseniz çok memnun oluruz ve hatamızı kısa sürede düzeltiriz.

Burada belirtmek isteriz ki, kısa dönem vize başvurularınızı direk olarak, konsolosluklardan gerçekleştiremiyorsunuz. Kısa dönem yani turistik, ticari, 90 güne kadar eğitim, aile, arkadaş ya da akraba ziyareti gibi 90 günü aşmayan Hollanda Schengen Vizesi başvuruları İzmir’den VFS Global isimli Hollanda vize başvuru merkezi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. Hollanda Schengen Vizesi ile 180 gün içerisinde 90 gün Schengen/Avrupa bölgesinde dolaşım hakkına sahip olursunuz. Hollanda Schengen Vizesi süresi acil bir durum olmadığı takdirde Hollanda’dan uzatılamaz ya da başka bir vize tipi ile değiştirilemez, vize süreniz bittiğinde tekrar Türkiye’den vize başvurusunda bulunmanız gerekir.

Ancak, Hollanda Ulusal Vize yani çalışma, aile birleşimi, 90 gün üzeri eğitim ya da erasmus vizesi gibi Hollanda vizesi başvuruları ikamet şehrinize bağlı olarak, Hollanda İstanbul Başkonsolosluğu ya da Hollanda Ankara Büyükelçiliği Konsolosluk Bölümü üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu vize tipleri Hollanda’da sürekli yaşamak ve oturum almak için gerekli olan vizelerdir.

Hollanda vizesi için gerekli evraklar, vize kategorileri, vize ücreti, vize sonuçlanma süresi, Hollanda vize başvurusunda sizlere nasıl destek olacağımız ve kimler için hizmet verdiğimiz gibi Hollanda vizesi hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızın yanıtlarını Hollanda Vizesi sayfamız içerisinde bulabilirsiniz.

Hollanda Başkonsolosluğu ve Büyükelçiliği İletişim Bilgileri

Yorum Bırakın

Call Now Button
blank