Frieze Art Fair | BRS Global Vize Danışmanlık hizmetleri

Frieze Art Fair

Frieze Art Fair Londra ayağı Frieze London ismi altında, her yıl Ekim ayında Londra‘daki Regent’s Park‘ta düzenlenir. Fuarın kurucuları Amanda Sharp, Matthew Slotover bulunmaktadır. Frize Art Fair’in resmi dergisi bulunan Friz dergisi Frieze Fairs’in direktörlüğünü Victoria Siddall tarafından yönetilmektedir. Frieze Art Fair, 170’ten fazla çağdaş sanat galerisine ev sahipliği yapar. Fuarda ayrıca özel olarak görevlendirilmiş sanatçıların projeleri ve eğitim programları yer alır. Fuara her yıl 60 bin kişi ziyaret eder.

Frieze-Art-Fair

Frize Heykel Parkı

Frize-Art-Fair-Park

Londra’nın en büyük ve en görkemli kraliyet parklarından biri olan Regent’s Park, sadece Frieze Sanat Fuarı’nın kendisinin değil aynı zamanda galeri standlarının ve sanat eserlerinin bulunduğu monolitik çadırlara eşlik edecek etkileyici bir heykel parkına ev sahipliği yapıyor. 2017 yılında açılmasının ardından yalnızca ikinci yılında, ziyaretçiler John Baldessari, Bhakti Kher, Elmgreen ve Dragset, Conrad Shawcross ve Monika Sosnowska gibi ünlü uluslararası sanatçıların eserlerini sanat severler inceleme şansı buldu. Regent’s Park küratör Clare Lilley (Yorkshire Heykel Parkı Program Direktörü) genç sanatçılar James Capper, Haroon Gunn-Salie ve Larry Achiampong’un ilgi çekici eserlerini bünyesinde barındırır. 

Fuara Nasıl Gidilir?

İngiltere Vizesi Hakkında Detaylı Bilgi Banner Turuncu

Frieze Sculpture, The Regent’s Park’ın güneyindeki İngiliz Bahçelerinde yer almakta olup Park Square East ve Chester Road’a girişi bulunmaktadır. Posta kodu NW1 4LL’dir 

Frieze London, The Regent’s Park’ın güneyinde, Park Square West’in girişinde yer alır. Posta kodu NW1 4LL’dir 

Frieze Masters, The Regent’s Park’ın Londra Hayvanat Bahçesi’ne yakın kuzey doğu köşesinde yer alan Frieze London’a yaklaşık 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. 

Heathrow, Stansted, Londra Luton, Gatwick ve City Havaalanı, The Regent’s Park’ın iki saat uzaklıkta bulunur.

St Pancras International (Eurostar) ve tüm ana istasyonlara otobüs veya metroyla kolayca ulaşılabilir.

Tube
Frieze London & Frieze Sculpture: Regent’s Park metro istasyonuna 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Baker Street ve Great Portland Street istasyonları yakınında bulunur.
Frieze Masters: Camden Town ve Mornington Crescent metro istasyonlarına 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

Otobüs ile seyahat
Frieze London: 2, 13, 18, 27, 30, 74, 82, 88, 113, 139, 189, 205, 274, 453 ve C2. 
Friz Ustaları: 24, 27, 29, 31, 88, 134, 168, 214, 253, 274 ve C2.

Bisiklet ile seyahat
Parka bisiklet ile gitmek isterseniz. Transport for London’un bisiklet kiralama planı için en yakın yerleştirme istasyonu, The Regent’s Park’taki tenis kortları, Marylebone Road’daki Baker Street, Great Portland Street metro istasyonunun yanında veya Albany caddesinin yanında yer alan kiralama noktalarını kullanabilirsiniz

Taksi ile Seyahat
Addison Lee: Tel 020 7387 8888 
Çevirmeli taksi: Tel 020 7251 0581 
Telsiz taksiler: Tel 020 7272 0272 
Yeşil Domates Otomobilleri: Tel 020 8568 0022 
Climatecars: Tel 020 7350 5960

Otopark yerleri
Toplu taşıma araçları fuar için oldukça elverişlidir ve mümkün olan yerlerde kullanmanızı tavsiye ederiz. Ancak, fuara araç ile gitmek isterseniz, ücretli otoparklar mevcuttur.

Alternatif olarak, park yerinizi önceden ayırtmak istiyorsanız, Frieze ziyaretçilerine FRIEZE20 koduyla JustPark üzerinden% 20 indirim uygulayabilirsiniz. Teklif sadece yeni kullanıcılar için geçerlidir ve 5 £ indirim ile sınırlıdır. 

Yorum Bırakın

Call Now Button